Som tehotna mam len 15r

Liana...323

Pre meggy10:
Keď budeš najbližšie na spovedi, opýtaj sa svojho farárka, čo si myslí o antike. Alebo mu prezraď, že ju berieš. A potom sa sem vráť a porozprávaj nám čo ti na to povedal.
Upozornenie: priprav sa na najhoršie :)

ojka

zasa sa to tu čiastočne obratilo na temu o katoličkach, rozkošné.....
willywonka, tvoj nick vo mne vyvolal usmev ((-:
no a čo sa tyka temy. Nečítala som všetky príspevky sice, ale tak tomuto sa hovorí riadny vekový rozdiel. Nuž ale čo už, už sa stalo. Rodičia sa to raz aj tak určite dozvedia. Najprv podla mna nebudu skakať od radosti, ale potom si to babo určite oblubia podla mna. Ale čo sa týka tvojho priatela, som v rozpakoch. Neviem, čo mu lieta/lo hlavou.Ale mal by sa k tomu postaviť ako chlap.

levicaaaaa

meggy10: aj ja som katolíčka a užívam HAK, to je už na každom osobne, hlavne na svedomí toho človeka a ako sa stavia k náboženstvu ako takému...

ja nehovorím, že to tak treba robiť, ale zase netvrdím, že netreba :)) len poznám fakt z miesta kde bývam veľmi veľa ľudí čo tak fungujú...

lost

Tie vztahy ze 13 rocna na 25+ rocneho mi pripadaju ako keby si otec vychoval dieta len ako sexualnu masinku...

Neviem si ani len predstavit, ako to moze mat ta 13 rocna v hlave pomylene, ale nie preto ze by bola blba svojim docinenim, ale preto ze ona je vychovavana v duchu ze je to normalne.

Taky priklad:

Adoptujem si 1 dnove dievca, a ked bude mat 18 tak sa zobereme, sice neviem ci je to legalne mozne, ale potom by si zrejme myslela ze to tak je "normalne"..
Mozno blby priklad, ale islo mi len o zvyraznenie pointy, kedze 13 rocna je este stale dieta co sa musi vela ucit (zase nemslim to tak ze by boli blbe, ale jednoducho su lahko oklamatitelne)

to je uz uplne blba doba ;-)
mozno to tak bolo vzdy, ale mozno im dnes media prikladaju do ohna..

meggy10

levica mozno ze su take pripady neviem moja babca je katolicka a sama mi povedala asi pred 2 rokmi ze si mam dat hak.

levicaaaaa

Heather: upresňujem - ak by bola taká silno veriaca, a tým pádom nepoužívala kvôli tomu HAK, tak potom by ale nemala ani do svadby sexovať, nie???
pre mňa neni žiadna novinka to, že katolícka viera zakazuje HAK, ale viem aj to, že zakazuje sex do svadby, takže silne pochybujem, že dievča by dodržiavalo zákaz HAK ale nedodržiavalo zákaz pohl. styku do svadby :D

a meggy: ja poznám strašne veľa katolíčiek, ktoré sa tým riadia a neuznávajú žiadnu antikoncepciu a poznám strašne veľa katolíkov (mladých), ktorí čakajú do svadby, nie je to nič neobvyklé...

nihussa

Ahoj,na sto percent ti viem povedat ze tvoji rodicia ti to nemozu dat prec ak ty nechces,a nezalezi kolko mas rokov jee to tvoje dietatko a rozhodujes o nom iba ty.

willywonka

Tak ja potom asi žijem v inej dobe,veď to nedá zdravý rozum, 15ročné dieťa a chlap nad 25? o čom tito dvaja komunikuju? to je nemysitelne,ano su pripady, kedy je dievca na svoj vek po psychickej stranke vyspele ale take by si po vacsine nezacinali s tak starym lebo by vedeli ze to nikam nevedie..osobne si myslim, ze taky vztah je totalna kravina.Partneri by si mali byt aspon trošku rovnocenni

miska-21

NIC NOVE :) ESTE KED SOM CHODILA NA ZAKLADNU MOJA SPOLUZIACKA V 15-TICH OSTALA TEHOTNA , OD 30 ROCNEHO "FRAJERA" DNES MA UZ 20R JEJ SYNCEK MA 4 ROKY SU STASTNI , ESTE AJ SUD IM POVOLIL ABY SA ZOBRALI DNES JE TO NORMALNE AJ BOLO , POZNAM KOPEC 15 ROCNYCH KTORE MAJU PRITELOV NAD 25R

dalamanka

poznam jedno dievca ktore cez leto porodila tehotna bola uz vo veku 15r otec ma 28r min mesiac sa zobrali ,byvaju vedla mna :D a ako sa tu pisalo na gynekologii mate kazdy tyzden pripady kde su tehotne aj 14 rocne len kazda to dava prec malo ktora si to necha a nejde ani o romky
je to normalne uz