Som tehotna mam len 15r

meggy10

este som o tom nepocula zeby bola nejaka katolicka proti hak, sror nejaka stara baba z dediny a ked uz tak, tak za potrat.

Heather789

...no katolicke urcite zakazuje akukolvek antiku!!!...a to mam z prvej ruky, mam totiz v rodine ludi, pre ktorych je kostol prednejsi ako zaujem o to, ci a ako deti prospievaju v skole...je pravda, ze ziju na dedine, ale to by nemal byt az taky problem, ved rozdiel sa pomaly vyrovnava...
Este raz opakujem, nechcem sa tym nikoho dotknut...je to len moja pripomienka a nespochybnujem ani tvoju seminarku.
A este jedna poznamka...ako dieta som mala u babky na dedine celkom fajn kamaratku, kazda sme isli svojou cestou az raz po niekolkych rokoch som ju stretla v krajskom meste s bruskom...v tej dobe bola v 3 rocniku strednej skoly...trosku sme pokecali a vyslo najavo, ze bola zo skoly na lyziarskom a tam sa "vyspala" so spoluziakom...problem bol v tom, ze bola zo silno nabozensky zalozenej rodiny, kde otazky sexu boli totalne tabu a ona nepoucena vlasne ani nevedela mozne nasledky toho co robi...dieta si nechala, chlapec je nechal, ale dodnes plati alimenty...Nakoniec sa vydala, ma este jedno dieta a dnes sa so svojimi dvomi dcerkami rozprava aj na tuto temu - pochopitelne, primerane veku...nechce, aby ony zazili to co ona....

Ema132

o interrupciach som pisala seminarku a myslim, ze len niektore mensinove nabozenstva zakazuju hak..alebo sa mylim..? a aj keby hej tak pochybujem ze tato baba je silno veriaca, ze by to dodrziavala z hladiska nabozenstva, ked mala sex v 15tich:) a tiez rodicia o brani hak nemusia ani vediet:) isto nevedia ani to ze s nim spavala...:)hovorim ze dievca je mlade a dnesne pubertiacky viem ake su nezodpovedne(nie vsetky samozrejme), cize stane sa....ale ten chlap..nechapem

Heather789

...no nechcem sa nikoho dotknut, ale mozno na strane dievciny je to aj otazka nabozenstva, ktore antikonceciu zakazuje!!!!aj HAK!!! - a nie mozno jej osobne, ale rodicov...a preto sa to boji aj povedat!!!
Inac cudujem sa tomu chlapovi, ze si na to nedal pozor...

Ema132

ja toto nikdy nepochopim...ked to nebola len taka jednorazova zalezitost a mas priatela s ktorym sexujes tak co taka hormonalna antikoncepcia? ja som ju zacala brat v 16tich kedy som mame povedala nech ma objedna k jej doktorovi, ze si chcem dat preddpisat hak... tento pristup je dost nezodpovedny...nech si kto chce sexuje s kym chce v akom veku chce ale nech si dava pozor... sice hlupym sa to asi tazko vysvetli... ked uz nie ty, tak aspon tvoj priatel mohol mat rozum ( asi vystudoval na tej sukromnej pravnickej v ba? lebo inak si to vysvetlit neviem, pravnici su vacsinou rozumni chlapi...) takto si pokazit zivot..:/

millli

Suhlas s :))))), mne sa aj velmi paci, myslene ironicky, ked ked nejake 22 rocne dievca povie, ze ma vazny vztah, so vsetkym, co k tomu patri uz 6 alebo 7 rokov alebo aj viac. To potom znamena, ze zacali sexovat uz v 15 alebo 16?