taka je moja matka?

Príspevok v téme: taka je moja matka?
nevviem

mam 20 rokov,este studujem,nezarabam,na brigady nemam cas..a mam na to aj normalny dovod!aky,to vam nepoviem.
ide o to ze moja sestra je odo mna o 3 roky starsia a uz pracuje popri tom chodi na vysku.
problem je v tom ze mna moja matka stale podcenuje, mysli si,ze som sprosta,neschopna,ze som este decko,ze jej nepomaham,stale mi vycita,ze mi musi stale davat na nieco peniaze..a ked jej na to odpoviem nieco normalne ona mi povie "vsak ty sa este zbadas" je to normalne? naco potom chcela aby som sa narodila?vkuse ma nieco proti mne a moju estru vychvaluje do nebies.ja som ta cierna ovca rodiny.vraj jej nic nepomaham a pritom ked mi povie spravim vsetko.. ak aj zabudnem ptoom to idem spravit. a niekedy spravim aj sama od seba nieco a nie len take veci,ze si utriem prach z pocitaca. vkuse ma podcenuje,zhadzuje,ohovara s kamaratkami aka som hrozna dcera.
a este ked jej poviem,ze sa odstahujem tak sa na to strasne urazi. ked ma zlu naladu vacinou si to odnesiem ja..ja tu za vsetko zle mozem atd...
co si o tom myslite?viem,ze niesom jedina ale s nou nepohne ani keby sme sa porozpravali.
ked moja sestra chodila na vysku na intrak prisla domov raz za 2 tyzdne tak anineviete ako som s mamou dobre vychadzala.. :(

sisssa--

Ahoj Miska ja sa mam celkom dobre ,priatela mam prec tak na 2 tyzdne mam pokoj a sranda aj moj hra futbal..Miska vidim ze si stastna mam pravdu?????

miska31

Ahoj sissa deti sa maju vyborne,priatel tiez tento tyzden sme boli kazdy den spolu tak to bolo fajn,dnes nie lebo siel hrat hudbal vecer a cez den bol v praci.Asi tak,ako sa mas?

miska31

Ahoj sissa od pondelka chodim namiesto mami do prace a to dva krat za den tak nic nestiham,ale uz sa do toho dostavam tak som mala vcera cas tu prist na chvylku ako sa mas??

sisssa--

Tak potom bud rada ze este su na svete taky muzi ako je on .Ma ta rad aj tvoje deti .A na ex sa vykasli nezasluzi si aby sme o nom aj pisali.

sisssa--

Uz som sa potesila ze aspon je v tomto normalny .A vies co s tym novym sa porozpravaj aby si vedela na com si.Mozno ze je dobry a fakt si natrafila na praveho ale radsej sa ho spytaj ze ake ma s tebou plany.