Novynette a vedľajšie účinky

Karolinnka

pocuj sona99.bla bla, vies co by bolo hlupe? keby baby s prepacenim trtkali bez akej kolvek ochrany. Nezodpovedne by bolo keby doniesli domov dietatko a nemali by prostriedky na jeho plnohodnotnu vychovu, tak rozmyslaj!ja mam 17 rokov a chapem tieto veci.. Ale dajme tomu ze si katolicky zalozena a a veskere anti neuznavas. Mimochodom z jedne strany sa vsade keca ako sa mame chranit pred nezelanim tehotenstvom a z 2 strany taketo diliny ako si ty o nas zodpovednejsich budete hovorit ze sme hlupe.. sa zobud prosim Ta !

veronika

caute, ja novynette uzivam pol roka a mam 3-4 dni pred kramami hnedy vytok, co som pred tym nemavala, zajtra volam svojej doktorke, lebo istota je gulomet.. ale inak nic zle nepocitujem

markketa

cerazette su hak ktore možu uživat ženy po porode ak ešte koja svoje detičky.to špinenie je normalne stoho dovodu,že vlastne pri ich uivani nieje normelny menzes.a osobne si myslim,že treba vždy začat tou najslabšou hak,ak už chcete uživat a nie hned davku hormonov s ktorich mate naliate a citlive prsia a špinenie mimo menzes,rozne bolesti atd.a čo tak Lindynette20?maloktorej žene nesadne!skuste.

sona99999

Boze dievcata ake ste len hlupe takto si tabletkami nicit telo....nechapem...ved raz to aj vy pochopite!!!!!!!!!!!!!

machulka006

lindus : ajoj moja, no a som tie novynettky brala dva mesiace, a nemala som nejake krute problemy, len tie prsniky, potom mi lekar zmenil na Cerazette, to je iba gestagenova HAk,ale je to najhorsia HAK podla mna na svete, spinim uz 8mi den, tak od utorka idem zase a stare dobre novynette, nieje to zla HAK....taky priemer...ak si mladsia kočka, tak ber v pohode...vela stastia

lindus

chcem zacat uzivat novynette, ale bojim sa vedlajsich ucinkov. predtym som este nic neuzivala, je vysoke riziko, ze sa vyskytnu nejake neziaduce dosledky? dakujem za akukolvek odpoved ( najlepsie pozitivne :) )

loska

ahoj ja som tuto antikoncepciu uzivala dlho velmi mi z nej narastli prsia a pribrala som vtedy asi 10 kilogramov prsia ma nebolievali ako teba zdover sa so svojim problemom lekarovi a on bude najlepsie vediet poradit ti...vela stastia

vitvit

tu pisete o neziaducich ucinkoch ze sa objavili hned na zaciatku uzivania. beriem sice inu znacku ale je mozne ze ju beriem uz 5 mesiacov, vsetko bolo doteraz v pohode a teraz mam strasne nalady? je teda mozne ze to na zaciatku bolo v pohode a teraz zrazu nie je? alebo mam za tymi blbymi naladami hladat inu pricinu?