Novynette a vedľajšie účinky

oli

Ja ho beriem 3. mesiac a som spokojná. Menses mi príde tak na 3. deň prestávky a nepribrala som, skôr možno schudla, ale to bude asi tým uponáhľaným životom.

ada1

Moj priatel ma prosil nech ich uz neuzivam. Za jeden rozhovor s nim som mala blaznivu naladu, rozplakala som sa, nadala som mu a to vsetko pre nic. Teraz rozmyslam o tabletkach Laurina, takze uvidim :-)

ada1

Ahoj. No ja som tiez uzivala tieto tabletky a boli priserne. Neznasala som ich dobre, strasne zmeny nalad. Bola som velmi vybusna, potom zasa citliva. Uzivala som ich tri mesiace ale uz nikdy viac. Ale niekomu nemusia vadit. Kazde telo je ine.

anonym_11083

myslim,ze aj mne sa to prejavilo uz tak na piaty den... nemusis sa bat, douzivaj balenie a ak to neprejde,doktor ti predpise ine. moj doktor vzdy hovoril,ze tabletky,ktore beries ta nemaju absolutne ziadno ani minimnalne ovplyvnovat, akoby si ich ani nebrala.a mozno si telo za par dni zvykne a prejde to. :)

machulka006

Anonym-11083 : a je možné že sa to všetko prejaví hneď na začiatku??? hneď po trebás prvých troch-štzroch tabletkách ??