K comu je muzovi zena ?

Príspevok v téme: K comu je muzovi zena ?
Nivea_formen

Myslim si, ze v dnesnej dobe je vela chlapov ktori si dokazu spravim vsetko aj sami. O domacnost sa staraju spotrebice cize nie je ziaden problem s tym oprat si nieco a podobne. Ta sexuchtivost muzov mi pride ako vsugerovana z televizie a z casopisov atd a uplne hlupa. Sex ??? Naco aj tak to po case pride uz nudne a onicom. Chlap ktory zacne so zenou vztah bude v manzelstve iba doplacat na zenu lebo ona zarobi menej. Starat sa o deti ktore aj tak az tak velmi nechce.

Laska ? Tie emocionalne hovadiny mi pridu uplne nechutne. To je pre zeny nie pre chlapov. Ja to nepotrebujem a myslim si, ze vela chlapov to nepotrebuje. Porozumenie ? To aj tak nie je mozne, hociktory chlap lepsie pochopi ineho chlapa ako zena. Ta ho bude iba chciet vyuzivat nic ine. A mohol by som menovat dalej ...

Nedokazem najst ziadnu vyhodu v zenach skor iba same nevyhody.

sea_water

fgf - ved si staci pozriet prispevok, ktorym NiveaFor men zalozil temu. A kadejakych typkov, co su podobneho nazoru nie je dnes malo... zial...

sea_water

acdar, hodnotis moj prispevok zeny z pohladu muza. komplexy nemam, len sprostredkovavam svoje dojmy... tak neviem, kto sa tu ma dat liecit.
a zrejme sa ti extra nepaci to s tym zarobkom, takze vysvetlim: skus sa mesiac stravovat v restauraciach (namiesto aby zena varila), daj deti do jasli/skolky (namiesto aby bola s nimi doma zena), vsetky spinave veci daj do pracovne a zehliarne (namiesto aby zena prala), najmi si pani na upratovanie - a zrataj si potom vydavky. ak nie si nejaky menezer s mastnym platom, na 100% ti tvoj plat stacit nebude...
takze, predpokladam, ze moj prispevok bol ,,plny nepravd,, apriori preto ze som zena (dufam, ze sa teda mylim, a len si nepochopil moj prispevok)...

acdar

sea_water,

ty mas nejake komplexy. Mala by si sa dat asi liecit. Tolko klamstiev v jednom prispevku som este nevidel.

fgf

Prvy krat vidim pojem "vydajachtiva p..a" Take zeny su jednoducho rodinne zalozene a nemam pocit, ze by to spolocnost nejak negativne vnimala. Na druhej strane u tych karieristok to uz je ciastocne pravda...vela ludi ich vnima ako egoisticke a namyslene.

sea_water

chlapce, a kolkoze mas rokov? hadam casom dozrejes a zistis... alebo si len teraz sklamany a vidis vsetko cierne :(
myslim, ze ti tu uz mnohi popisali toho dost ze ,,naco je zena,, tak sa nebudem po nich opakovat.
trosku smiesne, navazat sa do zien za to, ze chcu deti, nemyslis? myslim, ze ak by aspon zeny nechceli deti, tak ludstvo sa nedozije ani druhej generacie... tato doba je ozaj zvratena - ak zena tuzi po dietati a rodine, tak je to vydajachtiva p..a, ktoru treba aj s deckami zivit. a pritom akosi nevidno, ze ta vydajachtiva p..a je svojej rodine k dispozicii 24 hodin denne. kazdy vidi iba to, ako ju chudacik muz musi financne zabezpecovat. ak by sme preratali na peniaze pracu, ktoru zena v domacnosti odvedie (babysitting, pranie, varenie, upratovanie - vsetko platene profesie, tak by hravo tromfla aj chlapa s jeho zarobkom). A opacne, ak zena deti a rodinu nechce, tak je to karieristicka p..a.
prosto, ked si zena, tak nikdy nie si dost dobra :( a to aj kvoli takym mesuge nazorom, ake mas ty, prepac...

RUSH

tiež rozmýšlam nad významom spolužitia ženy s mužom,ale viem ,že je to len momentálny a dúfam,že dočasný pohlad na život
pár rokov okolo niekoho poskakovat,mojkat a neviem čo všetko,a nakoniec vás opustí s iným partnerom,prečo?

[zruseny12]

NIVEA FORMEN
...vies kolko dovodov by mohla vymenovat zena,preco by nemusela mat chlapa?
myslis si,ze len MUZ moze byt nelenivi,sikovny atd.ako si to pisal...
aj ZENA to dokaze...a nezabudaj, ze vela zien sa koli chlapovi zblaznilo,lebo sa citil menejcenny a zacal tyrat zenu atd./a vdaka muzovi sa jej zivot stal peklom/
KAZDY TO BERIE INAK,TY SI SA MOZNO SKLAMAL TAK ROZMYSLAS TAKTO,ALE PO PAR ROKOCH BUDES-MOZNO-ROZMYSLAT INAK...
...tiez ked ma sklamal exmanzel tak som nechcela chlapa ani vidiet a presne som tak hovorila ako ty...K COMU JE VOBEC CHLAP ZENE -DOBRY,LEN JU ZNICIT ZNEMOZNIT A NAJST SI INU?ZNICIL MI POVEST-TYM ZE SI NASIEL INU...TAK K COMU MI JE...TAK SOM ROZMYSLALA...ale nakoniec som prisla na to,ze to bolo len cerstve sklamanie...a kedze to bola velka rana pod pas od neho,lebo som to necakala...tak som mala take myslienky...
aj teraz obcas rozmyslam,nad TYM NACO JE MI CHLAP...ALE ZASA LEN Z DOVODU TOHO,ZE SOM NATRAFILA NA MUZA,KTORY MA RODINU A TA RODINA MA ODSUDZUJE -ZE SOM ROZVEDENA S DIETATOM A K.... a kto za to moze?ex...
a to sa zo mnou taha odkedy som sa rozviedla...
takze nie je to tak ako pises,ze len CHLAP JE TEN CHUDACIK,A MOHLA BY SOM VIAC PRIPADOV UVIEST KDE ZENA JE TA CHUDERKA/ked to tak chces pocut,alebo trpi koli chlapovi/

TAKZE NORMALNI CLOVEK NEBUDE ROZMYSLAT TAK,NACO MU JE CHLAP ALEBO ZENA...JE TO NORMALNE,NATO ABY MALI RODINU,DETI...ATD.
UVIDIS AJ TY ZMENIS SVOJ POSTOJ K ZENAM...VELA STASTIA TI PRAJEM

fenix1

to bola stara reklama slovenskej sporitelne
a myslene to bolo v tom zmysle,ze je tu velkou modou mat inu ip adresu a nick