alkohol

bingham

18hvizd...pisala si ze kvoli opitosti....no ja zase do seba mozem liat litre a stale som pri sebe :DDDDD....nee a neee sa opit...., preto ani nepijem :P

a ako ti moze skodit alkohol...budes mat nadhernu pecen

18hvizd

ako ti to zacalao skodit,ak sa smiem spytat.....viem,ze zdravotne,ale mozes byt konkretnejsia?...prosim..ako mam s tym prestat??..:-((

18hvizd

pietra......ak osi to dokazala??...ja to tak chcem,a nejde mi to...vies,ja nepotrebujem alkohol kvoli tomu,zeby mi chutil,ale ten pocit opilosti

pietra

18hvizd uplne ta chapem.Ja som robila to iste ale cez vikendy.Chodila som sama na chalupu a pila som.Nikto nic nevedel.Cez tyzden ma to ani nenapadlo.Tak cez tie vikendy som si navecer vzdy vypila,potom ked som isla spat,tak som to vyvratila,lebo by sa mi tocila hlava.Lenze potom mi to zacalo zdravotne skodit a uz druhy rok nevypijem ani kvapku.Je mi dobre,nechyba mi to.

fergi

Ja si myslim, ze tvoj problem nie je alkohol, myslim si, ze z niecoho mas strach, a skusas to riesit alkoholom, trikrat do mesiaca nie vela, myslim si ze tvoja rodina aj keby o tom vedela nebrala by to vazne vsak nie si alkoholicka, ale napis viac o sebe, coho mas plne zuby, co ti chyba, kto ti lezie na nervy, cely svet, alebo nie, mas radost, tesis sa, alebo je toho na teba jednoducho vsetkeho tak akurat vela, napis.

fergi

To znamena ze ti staci jeden pohar ale preco ja nerozumiem, preco ake mas rodinne zazemie, vedia o tvojom probleme, ja to vidim ze tvoj problem nie je v alkohole, napis.