Poradte mi prosim..gynekolog

Príspevok v téme: Poradte mi prosim..gynekolog
anjelik-pu

este som nebola u gynekologa ale myslim ze by uz bolo na case mam 19rokov uz niesompanna lennemozem sa tam odhodlat ist plati sa tam nieco?budetobolietviem zejetu tohouz dost nonemamcastocitat... vzdy prehmatavaprsniky?,holievamsa tam dole nestazujesa na to doktor?,ako to tam prebieha?ako vyliezt nakozu?mambyt obutaalebo nie?prosim poradte...vopred dakujem...mavam aj strasnekrce v podbrusku moze to byt nieco vazne?

maruska123

akoze ti ostali??nemali by ti ostat ziadne...cize asi si 2krat zabudla...no kukni v letaku, lebo ked mam byt uprimna, uplne nechapem, co mas na mysli

TANIA 123

DOBRY DEN JA BI SOM SA CHCELA OPITAT BERIEM ANTIKONCEPCIU TRETI MESIAC A BRALA SOM JU POCAS CIKLU A OSTALI MI ESTE S TRETIEHO BLISTRA DVE TABLETY NEVIEM CI MAM POKRACOVAT ALEBO COMAM ROBIT PORADTE MI PROSIM BUDEM CAKAT NA VASU ODPOVED

ceresnicka1

anjelik-pu, len žiadnu paniku, pekne v kľude prídeš na gynekológiu, ak sa hanbíš, (tak si vyber gynekologičku), pred vyšetrením sa choď vymočiť, v kabinke si vyzlečieš nohavičky, niekde mávajú aj na prezutie biele vsuvky, ale môžeš ísť aj obutá do ambulancie (aj ja chodievam), al. aj bosá,(topky si vyzujem pred kozou) ku koze sa otočíš chrbtom, vysadneš pekne hore, ľahneš si na chrbát a nohy vyložíš hore,...neboj, sestrička ťa usmerní resp. aj lekár:),a k tej intímnej oblasti - lekárovi je to jedno,či sa oholíš, hlavne aby si išla na prehliadku, hlavne ak máš problémy s bolesťami v brušku a ak si už začala žiť sexuálnym životom! napíš potom ako si to zvládla, držím palce....

ShaulaThalit

a obuta nemusíš byť, ja som vyzutá napr
a keď ťa bolieva v podbrušku... ak máš menštruáciu, tak je to normal. ak je to pred menštruáciou, tak máš predmenštruačné obdobie, vtedy sú rôzne stavy (PMS)

Ema132

myslim ze je hanba, ak zena v 19tich este nebola u gynekologa..hlavne teda ak uz sexualne zije..ja mam tiez 19 a nie je to ziadna hroza..ak tato tema nebola zalozena zo srandy a ak ti zalezi na svojom zdravi tak by si mala ist..

ShaulaThalit

máš 19 rokov. na sex si mala čas, ale na gynekológa nie? veď si tam mala byť nasáčkovaná už dávno.
na kozu sa vylieza normálne. ale toto nie je taká koza ktorá méká... to len aby si vedela. doktor sa nesťažuje na to, že si tam oholená. pred vyšetrením sa hlavne vyčúraj. prsia ti neohmatáva, keď s nimi nemáš problém... to by sa potom nevolala gynekologická ambulancia, ale inak...

ojka

anjelik ked nemáš čas si prečítať hocijaku z tem, ktora sa tomuto venovela, tak na túto temu čas budeš mať?