VIG-RX

derrick

Tak to by si sa mal spytat na tej stranke tych,ktori to ponukaju a vychvaluju.Ja si osobne myslim,aj ked som to nebral,ze to bude asi treba brat viac mesiacov,aby sa ucinky udrzali trvalo.Ale radsej sa spytaj tych odborniko.
Alebo si este pozri na nete iny vyrobok - EREGMA,ktory je ovela lacnejsi,a vraj ma tiez vyborne ucinky na potenciu.

hmmmm

A vlastne,ked sa mi potom zvacsi tak mam pokracovat dalej alebo mozem na chvilku prestat,lebo je to dost penazi....napr kupim si na mesiac potom nasporim ale 2 tyzdne nebudem brat a potom dalsie balenie...da sa to tak?....alebo sa mi za tie 2 tyzdne zas vrati do tej iste velkosti aky bol predtym?...to by ma zaujimalo hmm

derrick

Pozri si ich stranku na internete,ale myslim,ze pokial som dobre videl,tak v jednom baleni je 60 ampuliek.Odporucaju brat az dvakrat denne,takze vyhodis 2000Sk za mesiac.

hmmmm

to si teda pis...idem si kupit 2 balenia..aj ked to stoji vela ale stoji to zato!!...kamaratovi sa zvacsil o 2cm!! chod na ich stranku a uvidis...jednoznacne idem do toho lebo s mojimi 16cm som neni spokojny

lolek

ja som to skúšal, je to 100% prírodný produkt....vybral som 2balenia, zhruba o 1,5cm nárast do dĺžky a 0,5 do hrúbky...zlepšila sa aj moja výdrž...celkom fajn