Kde teraz kupujete Chaparral a Yam?

sign

a z toho ebayu je ten yam dobrý? lebo našla som aj americku stranku a maju tam super ceny aj postovne je vraj iba nejakych 6 eur ak si kupite dva vyrobky. a myslim ze clo sa ziadne neplati...neskusal to niekto brat odtial?

dvojbotka

ano ano tu stranku poznam :) aj som im pisala...ale uz davnejsie ohladom dovazania yamu ale nic mi neodpisali... :(

Tessy06

ja som odťiaľ kupovala dong quai pred nejakým časom, a chcela som teraz po novom roku tiež si objednať wild jam... tak to neni dobré..

najskôr to asi objednám cez ebay ///////////

hrozné peniaze to si asi myslela toto ///////////////
tiež si myslím.. pýtať 24,08 evry za pomletý koreň je choré

už tu moc nebudem chodiť, ale ak náhodou budem vedieť, či to niekto dodáva do svk, tak sa zastavím, a napíšem, lebo napríklad tu ///////////// aj tu ///////////// majú produkty od swansonu, ale wild yam nemajú, ale tak sa na to skúsim informovať

dvojbotka

vsak to je ten problem..odtial som bravala ale uz dlho nefunguju..obchod bol zruseny preto aj hladam nahradu :(

Tessy06

dvojbodka, ten yam skús v tejto firme... www.zoznam.sk majú normálne ceny...nie som si istá, či to ešte funguje... ale hádam hej lebo v obchodnom registri stále sú... skús napíať na ten mail