PÚDER

Príspevok v téme: PÚDER
Tinkaaaa08

Ahojte :)Mám 14(zanedlho 15) a môj problém je v tom, že sa často lesknem. :( Hlavne v oblasti T-zóny... Občas mi to už vážne vadí a najradsej by som chodila so šatkou na tvári :/ Rozmýšlala som nad púdrom. Mejkap este nepoúžívam. Ktorý púder pre mladú pleť by ste mi odporúčili?:)Je lepsí obyčajný alebo ten minerálny?:) díík

swistica

existuju aj specialne zmatnujuce obrusky na odsatie lesku z tvare , oriflame take ma, ale urcite to robia aj ine znacky. vyskusaj je to fajn

levicaaaaa

v prvom rade treba pleť dôkladne a pravidelne (ráno a večer) čistiť kvalitnými a pre pleť vyhovujúcimi prípravkami.
V tvojom veku je normálne, že sa leskneš v oblasti T-zóny (ja mám 20 a lesknem sa tiež :D )...
No a k tvojej otázke. Púder na "nahú" pleť (tzn. bez make upu ) by som neodporúčala. Púder je sám o sebe vysušujúci kozmetický výrobok, aj keď viem, že ty by si potrebovala problémové partie tváre "vysušiť" nie je to najšťastnejšie riešenie. Preto by bolo lepšie keby si si zaobstarala minerálny make up (tzn. minerálny práškový púder). Nie je až taký vysušujúci ako obyčajné púdre, a zároveň má aj celkom dobrú kryciu schopnosť.
Samozrejme, problémové partie bude asi nutné prepúdrovať počas dňa viackrát...
Prajem veľa šťastia...