totalna nesustredenost - HELP

Príspevok v téme: totalna nesustredenost - HELP
natally

cawte. mam mensi problem. ked som vonku s chalanmi a babami tak s nimi haluziim setko je OK....:D ale akonahle pridem do skoly a zacen sa hodina, nedokazem sa sustredit na nic. nieje to o tom ze myslim na nieco ine, nemyslim na nic..jednoducho okno, zrau sa zbadam ze sa nesustredim a som taka ´zaspata´. Este sa aktivne venujem aj dievcenskej hadzanej a ani na treningoch a zapasoch sa nedokazem vobec sustredit. niektore momenty totalne prespim, nezbadam, ze mi niekto prihrava ani ked mi zakrici. Netusim cim to je, nezvykla som takto "spat" . Som ukecana ale v skole na zapasoch a na treningoch "spim". Uz si to vsimli aj treneri ucielia a kamoski a spoluhracky, vraj som staale ticho ze co mi je. ALE MNE NIC NIEJE...aspon myslim.
AKO SA MAM DONUTIT SUSTREDIT SA? pls HELP. inak..mam 16 rokof.:D diki

rejpal

možno je to aj tým, že si ho neprecvičujete... nezaťažujete ho a potom vám vypadávajú ,,bežné,, veci... viac lúštite krížovky, sudoky, hlavolamy :) potrápte ten mozog občas.. pretože dnešná mládež iba čumí do kompu a očakáva inteligenciu....

skorec1

milllla, nejaka zmena po vymene plomb? ja mam asi 5 ktore su zvacsej casti celku zuba a tiez sa nejak nedokazem sustredit, mam presne priznaky ako pisu v tomto zdravie.pravda.sk

RNG

Nizka cinnost stitnej zlazy(hypothyroidism) je tiez dovodom "spavosti" a spomalenia metabolizmu celkove. Je to z nedostatku jodu najma.
Okrajove to ma az podla viacerych lekarov az 60% zien a 40% muzov.
Rabuje to o energiu a prispieva k priberaniu na vahe.

KEBB

Ahojte,

Pomaha aj Ginko Biloba Extract. Volno predajny, ale treba sa poradit v lekarni ako casto a kolko uzivat. Treba to uzivat dlhodobo, ucinok nepride hned ale az po niekolkych tyzdnoch. Mne pomohol.

milllla

no ludia ja mam presne taky isty problem so sustredenim. Aj v skole s ucenim to tak bolo, ale az od isteho casu sa mi to zacalo zhorsovat. Nemate nahodou vela amalgamovych plomb? Velmi ma to zaujima, ci to moze byt s tym spojene?
Ja som mala 12 amalgamovych plomb a niektore mi viackrat menili. Bola som a aj som presvedcena, ze to ma spojitost. Davam si amalgámy vyberat, nahradzujem ich bielymi plombami + lieky na vytlačovanie ortute z tela.
Ortut z amalgamu tak posobi utlmujuco na mozog, ked je jej vela tak je to horsie.

PostBlue

Az zistis co ti je tak sem napíš pretoze tieto okna ja mávam v skole denne , je to hrozne halvne ked sa to stane pred tabulou ze odpovedam cuitelka sa ma pýta a zrazu sa spametam .. bum par sekund mi uplne ze ujde ucitelka na mna pozera ...

Som sa už parkrat musel sopravedlnovat nech zopakuje otazku rpetoze som vypol.

luboo182

cawte no ja mam tiez taky podobny problem ked si chcem nejak spomenut na nejaku vec nedokazem to, mam ju v hlave ulozenu ale nedokazem si na nu spomenut, alebo napriklad ked citam knihu stale mi myslienky utekaju niekde inde a pristihnem sa ze citam len ocami a myslim uplne inde :D casto zabudam ked mi doma nieco povedia ze mam kupit v meste zabudnem na to mam 24 rokov, neexistuje nejaky recept na to ako cvicit mozog uz som z toho zufaly :(

nacoprezyvka

aj ja som mal problem zo sustredenim v skole hlavne na prvych hodinach este rano som z vykladu profesora nic nemal a nemalo zmysel sediet na tej hodine tak isto som bol celkovo unaveny sport spolocnost a atd. skus sa dobre prespat trochu si den naplanovat nech stihac c opotrebujes aby si do noci nemuse byt hore ked sa kvalitne prespis kazdy aden a halvne rano sa dobre bohato najes v skole desiata energia ti chybat nebude a sustredit sa budes pochybujem ze mas vazne neaku inu diagnozu ako len amlo energie... ja to sem tam riesim kavou ale to nikdy nieje dobre naozaj dobry spanok a hlavne ranajky ti pripravia pestry den

Kubes

ak na niečo prídeš tak daj vedieť :) ... mne sa dosť aj stáva že sa s niekým rozprávam a veľakrát pri tom ani nevnímam čo ten človek hovorí. Zaspím uprostred dialógu :)