je to chruno?

Príspevok v téme: je to chruno?
jka:(

potrebovala by som nazor niekoho kto ma odstup, lebo ja som uz uplne mimo.mam problem so svojich frajerom-ci skor skoro-frajerom.pozname sa uz vyse dvoch rokov a mali sme vtedy spolu cosi, ale kedze on vtedy nechcel vztah (bolo to zhruba pol roka potom, co sa rozisli po nejakych 9 rokoch s frajerkou), tak som to ukoncila. ale stretavali sme sa sem-tam, mali sme v pohode vztah, ziadne hysterické scény ani nic také a najma sme boli vzdy k sebe uprimný. v septembri mi písal, ci by sme nesli na pivo a bolo to super, spytal sa ma, ci by som nechcela byt teraz jeho frajerka, ze ma lubi (toto mi predtym pred tymi 2 rokmi nepovedal nikdy, predtym mi povedal vzdy, ze vztah nechce).no ja som si uvedomila, ze som do neho tiez zamilovana, tak som povedala, ze OK, lenze som koncom septmbra mala odist na 3 mesiace na studijny pobyt do zahranicia, tak som to chcela nechat tak volne s tym, ze sa uvidi co a ako, ked pridem na vianoce domov.pocas tych troh mesiacov sme boli v kontakte, volali sme si tak 1-2krat za tyzden.teraz som prisla na vianoce domov a strasne som sa na neho tesila, ze budeme spolu, lenze on je zrazu nejaký lahostajný.nema na mna cas, za tie 2 tyzdne, co som doma, sme boli spolu trikrát, aj to dvakrát v krcme s viacerými ludmi.rozpravala som sa s nim o tom, povedal mi, ze chcem velmi vela vecí velmi rýchlo a ze vsak som doma este len týžden.ked sa ho opýtam, ci ma uz nechce, povie, ze ma chce, ale ze on je proste takýto, ze nema rad, ked sa od neho nieco caka, ze ked je pod tlakom, ze on to vacsinou neurobi aj ked vie, ze by mal...teraz sa mi uz od nedele neozval.som z toho nestastná,myslela som, ze budeme spolu cez vianoce, fest som sa tesila a teraz som riadne sklamana.je pravda, ze mozno mohol mat pocit, ze na neho trosku tlacim, preotze som sa moc bála,ze ked budeme spolu zasa "len tak", ze to dopadne ako pred tými 2 rokmi (toto som mu ale povedala, ze sa toho bojim, aby to vedel, aby ma chapal)...no neviem co teraz...neviem co mam robit a kto z nas je mimo...ci obaja...co sa tyka veku, sme uz dost starí, on ma uz cez 30, ja o 10 menej.este dalsia vec, co mozno mohla mat nejaky vplyv, ze zatial co ja som bola prec, on stratil robotu,lebo mal zdravotne problemy (tie su uz starsieho razu ale) vdaka za vas nazor.

jajka001

1. chruňo je mojsej
2. zíde z očí , zíde z mysle
3. máš 20, to si stará??
4. láska to zrejme nebude. bud rada ze si na to prišla včas a nezabijas s nim cas