Nenávidim neporiadok

Príspevok v téme: Nenávidim neporiadok
willli

Všetci z našej rodiny sú bordélary, ale ja sa snažím udržať poriadok, najhoršie je keď ku nám príde rodina zo zahraničia, asi 2x do roka, na týždeň.
Všetci na všetko serú, nikdo si po sebe nič nevezme zo stola, bordel na linke, na PC stolíku, v kúpelni, na parapetách a vo všetkých izbách rozhádzane veci.

Hrozne zle to na mňa vplíva, na moju psychiku, nemám chuť vobec na nič, som unavený, podráždeny, vyčerpaný a ony ako také prasce sa zabávaju, berú to úplne v pohode.

inak

Alkoholikov alkoholizmus trapi, pokial viem...Oni predsa nie su zavisli na neporiadku jak alkoholici na alkohole, len poriadku neprikladaju prilis velky vyznam. Niektroych ludi dokazu rozhodit zas peniaze a ini na ne kaslu i ked ich nemaju prilis.

inak

Neviem, pride mi to oslobodzujuce nechat veci tak jak su. Teda vediet nechat a nestresovat sa pre to. Ved oni sa pre to mozno vobec netrapia a je im dobre. Jediny, kto sa tym trapi si asi len ty.

willli

Inak- co to hovoríš? Ja takým ludom teda nezávidim, skor ich lutujem, každý deň sa zobudiť v bordely.
Jajka001- Dík, dúfam že sa odsťahujem do leta, kým prídu zas, Alebo odcestjem

inak

Ja zavidim ludom, ktori si ten bordel vedia uzivat. Aj ja sa to chcem naucit. Bezstarostne si v tom bordeli hoviet, ved i tak s tym nic nenarobim. Bordel bude tak ci tak, len ho budem moct upratat, az sa mi bude chciet a nie s nechutou voci bordelu.

jajka001_

to nic. o chvilu odidu. ty sa raz odstahujes a budes mat vlastny byt. najdi si dievca co ma rado rovnaku uroven poriadku :)