Nenávidim neporiadok

Príspevok v téme: Nenávidim neporiadok
willli

Všetci z našej rodiny sú bordélary, ale ja sa snažím udržať poriadok, najhoršie je keď ku nám príde rodina zo zahraničia, asi 2x do roka, na týždeň.
Všetci na všetko serú, nikdo si po sebe nič nevezme zo stola, bordel na linke, na PC stolíku, v kúpelni, na parapetách a vo všetkých izbách rozhádzane veci.

Hrozne zle to na mňa vplíva, na moju psychiku, nemám chuť vobec na nič, som unavený, podráždeny, vyčerpaný a ony ako také prasce sa zabávaju, berú to úplne v pohode.

willli

Inak- Bol som u nich na návšteva, bordel jak v riťi, segra robí mužovy slúžku, umýva po ňom osratý hajzel, nič mu nepovie, lebo je podnikatel a navyše prachatý.
Ja na návšteve nerobím bordel

willli

Mesiac neupratiovať? To by som neprežil. Ony za pár dni odídu a bude OK, Len mne tých pár dni pripadá ako večnosť

jajka001_

ved on pise ze to len navsteva robi bordel,normálne byvaju dvaja, a uz to tak byva ze jeden je poriadkumilovnejsi

inak

A ako to vyzera, ked si ty na navsteve u nich? Tiez si robis poriadok po sebe a oni tam nechavaju bordel? Alebo ked si na navsteve u niekoho.

lost

Ten neporiadok rano v kuchyni je rovnaky u nas, ale hlavna vec je ze do mna rodicia nadavaju ked si neutrem po sebe omrvinky, ale to ze ten neporiadok bol tam predtym, to je poda nich nezaujimave :D
ked im poviem ze "to tam bolo" tak ich argument je "no a co? a my po tebe mozeme upratovat" ked tam nieco necham, tak som lenivy upratovat, ale to ze 29 z 30 dni tam vsetko po sebe utriem, to je nezaujimave, dalej nenavidim ked nechaju vonku maslo s argumentom "nechali sme to vonku pre teba", ale ked ja necham nieco vonku, len na cas kym ranajky zjem, zase som lenivy :D

na tvojom mieste by som skusil si vo svojej izbe VOBEC NEupratovat aspon 1 mesiac, sice to bude tazke pre teba, ale ked tam niekto dojde, uvedomia si ako sa citis ty, ked to robia oni, inak to asi nevidim.

willli

Jajka má pravdu, s nimy to nič neurobý
Vidia ako si po sebe beriem zo stola, pozerajú sa na to a ony nič, postavia sa a idú preč. Nechajú všetko tak. Nenávidim TALIANOV