Ma toto vyznam ? ...

Príspevok v téme: Ma toto vyznam ? ...
daniel45

Chcel by som vediet vas nazor na moj problem. Spoznal som jedno dievca, asi tak tri mesiace dozadu, a velmi som sa do nej zalubil, no ked sm jej to povedal, tak mi nedala ziadnu odpoved, ze ona proste nevie...von spolu chodime aj si piseme na nete a tak, ale vzdy povie ze nevie, aj ked som jej povedal az mi normalne povie aj nie, ze pre mna to bude lepsie, ale ona len nevie. A ja som uz uplne bezradny, stale na nu myslim a neviem sa na nic sustredit, proste mam ju stale v hlave. Este jedna vec, v lete sa rozisla s priatelom, chodili spolu dva a pol roka. To je vsetko, prosim, vyjadrite sa...diky

moj_nazor

...ja som v opacnej situacii.. stretavam sa s kamaratom tiez tak 4mesiace, stale si mame o com, aj pisat niekolkokrat za den, viem, ze sa do mna zalubil, ale ja, aj ked som s nim a milujem chvile s nim, nemozem este povedat, ze lubim aj jeho.. stale myslim na byvaleho a neviem si predstavit, ze by som sa s tymto napr. mala zblizit aj po intim.stranke, pretoze po mojom dlhorocnom vztahu mam stale pocit, ze patrim k byvalemu.. mozno tomu treba dat cas, aspon ja si myslim. Nema zmysel nic unahlovat, ani sa jej pytat, mne ten moj "kamarat" dava tiez priestor, rozpravali sme sa o tom a je trpezlivy a myslim, ze tak je to spravne.. a bud sa to obrati k lepsiemu, alebo nie..

daniel45

No za ten cas co sme spolu som velmi vdacny ja. To vtedy sa citim velmi dobre a prijemne a aj ked ju mozem objat. No to s tou lahkovaznostou , presne to mi povedala, ze nechce lentak do hocicoho vhupnut , ze sa chce aj poriadne spoznat a tak, ja osobne si myslim ze mam sancu u nej, a velku,a akoby mi to cosi navravalo...a s tym byvalym, t oco aj viem, to mi napadlo uz aj, ale nad tym nerozmyslam nejak moc, proste mna niekedy chyti zvlastny stav, ako napr teraz a uz som sa musel nejako zverit tak aspon tu anonymne, ze ja mam velku chut ju pri sebe mat, drzat az ruku a citit ju vedla seba a to ze este stale neviem ci sa to niekedy stane, ma hrozne nici. Vela vztahov som nemal ja, ale az teraz mam taketo pocity a ani ich sam poriadne neviem opisat, a fakt som uz potreboval sa s tym zdoverit, lebo u kamaratov sa nestretam s pochopenim, oni len ozrat, pretiahnut, a cav...a to ja osobne odcudzujem

ne_viem

Ak to bola jej velka laska, asi by za tie 3 mesiace nevedela, ci ta lubi aj keby lubila. Nema to jak vediet, ked ju trapi tolko veci aj ohladne toho byvaleho este, ze sa rozisli v zlom. Keby bola lahkovazna, lahko na byvaleho zabudne a vrhne sa do noveho vztahu. Pokial ta vyslovene neodhana, bud rad, za ten cas, co mozete byt spolu. Alebo sa bojis, ze si najdte niekoho ineho ci vrati sa k byvalemu?

daniel45

No ja to teda myslim vazne. Neberiem to len tak ze je pekna tak by bolo fajn to skusit...ja proste chcem mat pekny vztah s tou do ktorj sm sa zalubil a spravit pre nu vsetko. A ten cas jej aj poskytujem a ani netlacim na nu, respektive sa snazim netlacit. A k tomu byvalemu ze ho lubi..to ja neviem, o nom mi len tolko povedala ze sa rozisla s nim ona , pretoze sa stale len hadali a uz si nerozumeli, a ten rozchod v zlom ju stve, lebo chcela ostat kamaratka s nim. A ja by som rad aj vedel, ci niekom usa podarilo po troj mesacnej znamosti vypestovat aj nieco viac ako len kamaratstvo...lebo doma s tym pochopenie nemaju, proste len ser na nu a to je vsetko, a to sa neda len tak lahko ako obartit list v knihe, a mne to moc po psychickej stranke nepridava.

ne_viem

Ak je naladova, tak je i citliva voci tebe a tvoju prosbu o jasnu odpvoed moze vnimat ako natlak, ktory jej znemoznuje vediet co citi, lebo city musi potlacat, kvoli tlaku, ze musi odpovedat. Cim naladovejsi clovek, tym citlivejsi a tym padom automaticky potlacajuci svoje city, hlavne ak sa ich nenaucil vyjadrovat bez predsudkov. Potom zakonite nevie, nema to ako vediet. Ked je clovek zahlteny tolkymi pocitmi, da to zabrat vyznat sa v tom a potrebuje vela vela casu a trpezlivosti z tvojej strany, ak to s nou myslis vazne.

daniel45

Ja s nou si proste velmi rozumieme fakt, ked spulu piseme alebo telefonujeme, tak mame stale o com, len ma to tak moc nici, pretoze ja nejako neviem ani lahko nadviazat kontakt s inymi babami, proste mne sa to neda, mam 19 rokov, ale proste mne moji rovesnici pripadaju taki...no proste deti nevyzrete, a ona je fakt normalna co sa tyka nazorov, ako normalny dospely clovek, nie deti ktore si myslia ze na diskoteke sa treba co najviac ozrat ze len vtedy budu borci...a v poslednych dnoch mam dojem ze aj naschval sam ina to mnete vyhyba, neviem ci to je moj blby pocit a len si to nahvovaram, lebo ona je dost naladova no...

rony26

ona si to svoje NEVIE moze dovolit, kedze ty si v tom az po usi...mozno keby sa okolo teba zacala motat ina tak by uz vedela ...

ne_viem

Ani ja nic neviem a radsej by som bola, keby ma poslal do r... ja proste nemozem byt s nikym, neviem jak sa mu vzdy podari prehovorit ma, aby som zostala. Kaslem uz na to. Nechcem byt s nikym. Pockam, kym si to sam uvedomi, lebo ja fakt neviem, je moj jediny kamarat a neostava ine, nez sa ho vzdat, lebo ja a ludia, to nejde do kopy. Netrap ju tym a nechaj ju odist, zrejme este lubi toho byvaleho alebo na teba nie je proste pripravena a mozno ani nikdy nebude.