chcete schudnúť?

betka20

napisala som to ako priklad.Ja tiez ked som prvy druhy ci piaty krat pocula ze som tucnejsia zasmiala som sa tomu.NO ked som to pocula 50-krat uz som nevladala tomu celit a podlahla som

ethel

Betka20-Andrej má naozaj pravdu.Vieš čo je mojim životným postojom?Nezáleží mi na mienke druhých.Keby som mala žiť a správať sa podľa toho,čo sa iným na mne páči alebo nie,nebola by som to JA.Keď ti niekto povie,že si tučná,nie je to človek ktorý by mi stál za to.Hovorí sa tomu aj netaktnosť.

Andrej

Betka20...
vysvetlim ti to aj inak. Nadvahou trpi viac ako 50% obyvatelstva. Anorexiou tak 1%. Tak strasne by som chcel, aby tu diskutovalo tych 50% a nie 1%!
Chapete??? Tieto temy laskavo prenechajte tym co maju naozaj BMI vacsie ako 25. Je ich 50x tolko!!! Tak im dajte priestor. OK?

skromnaZA

betka 20- a akú máš výšku?Pomohlo by ti trošku si zašportovať,obmedziť sladkosti a ozaj pravidelnosťv jedle.Vyskúšaj si to další týždeň a kilečko aj dva budeš mať dole.Nezabudni na čistú vodu.Ak máš 65 kg denne musíš vypiť 2,6 litra čistej nestadenej vody.Ozvi sa budúcu nedeĺu.

betka20

no tak za dva mesace ale to iba ore hlupy stres.Som prvacka na strednej a mala som stres ked som sa spametala uz som mala 65