Je to normalne že nemam zaujem o chlapov?

Príspevok v téme: Je to normalne že nemam zaujem o chlapov?
Alena_

Mam 27 rokov a ešte som nikdy s nikym nechodila. Ani nemam zaujem sa zatiaľ s niekym zoznamiť. Neviem prečo ale chlapi su mi ukradnutý. A ak by som bola do monca života sama v nejakom 1 izbovom byte tak by mi to vôbec nevadilo. je to normalne taketo spravanie? Veď nie každy musi žiť v partnerstve ale bohužial sa na vas potom ludia pozeraju ako keby som bola z inej planety akokeby to bolo zo zakona povinne s niekym žiť. Ja po tom netužim.

paradajka

alena ja sa stotoznujem s tvojim pocitom vazne akurat ze som opacneho pohlavia .-)
ja sa povazujem za takmer dokonaleho takze vacsina sveta niekde robi chybu, a toto vse myslim vazne

Alena_

Fenix ja si tuto otazku kladiem už asi 10 rokov tak by som chcela vedieť či existuje vela ľudi na svete ako som ja.

fenix1

myslim si to preto,lebo keby to bolo naozaj,tak tuto otazku by si kladla aspon o 7 rokov skor,ked jej kamaratky mali frajerov,zacali deti rodit,netreba podcenovat vplyv rodiny a pod(kedy nam das vnuca,ostanes na ocot a pod)
ale samozrejme ze verim,ze moze byt taky clovek,ved napokon aj ja som sam 15 rokov