Silvester doma - katastrofa?

fgrtghrthg

ja som pred dvoma rokmi stravila silvestra celkom sama doma.. Nemala som si ani s kym pripit. No a ten rok naozaj potom aj zly bol . Hned vmarci sme sa rozisli s priatelom. A aj ked su to uz dva roky mrzi ma to do dnesneho dna.....

martinka23

hmm a preco travit silvester doma? ved je tolko moznosti - napriklad ja mozem odporucit stretavky-silvester.duchonkaland.sk vzdy sme sa tam zabavili a nie je to ani drahe...

jajka001_

aj ja mam 0. ale +. co znamena ze mozem darovat krv komukolvek. ale ja nemozem ked ma pichaju alebo beru mi krv odpadavam :)vraj je to najstarsi typ krvi?

ivanka_83

no ja viem.chapem.nulka je vzacna pre ludi, co ju nemaju.ale co ja?mohol by vysvetlit jak to je.viem, ze mam vzacnu krv, ale pr druhych.pre seba asi nie.

datelinka

baribal tym myslel O Rh-
vseobecne je ale v ABO systeme najmensia skupina AB, aj ked su to vseobecni prijemcovia.

ojka

datelinka, a ty si ešte aj nascipaná? tak to sa maš pekne v posteli liečiť, tak šup šup nech je skoré uzdravenie a čochvila i ráno, a môžeš sa napapať :D bruuu...

datelinka

tak ja uz fakt idem teraz do postielky, nozky mi zmrzli a bojim sa aby ma zas hlavka nerozbolela :-) aj ked nadchu mam stale, len nech uz ta hlava prejde.
a napokon, uz zacinam byt hladna, nerada by som vyjedla chladnicku, ked mam zubky vycistene :-))