Silvester doma - katastrofa?

žid Baribal

ja mám zasa nulku negatív, aj tu som vzácny- jeden zo 100 čo majú nulku....:))

vieš ako sa delí negatív a pozitív?

datelinka

to je velmi vysoke percento. ja som sa s tym nestretla, takze som sa nad tym nezamyslala. my sme to mali idealne pri plodeni, rozdielna krvna skupina, rovnaky rh faktor :-) a viem ze dieta ma A, alebo B + :-))

žid Baribal

hej presne o tom, na biochémii mi to profák vysvetľoval, ale bol percentuálne je viac prípadov, keď sa bábo narodí... aj keď je v 50% prípadov postihnuté, hlavne dawnov syndróm...

datelinka

pockaj a ako si to myslel s tym, ze odborne - mozno schvalne a mozno nie? :-))
myslis akoze len predstieram? no jasne :-)))

datelinka

prave som sa chystala napisat, ze balim... a ty take tazke otazky na mna :-))
myslis tym, ze maju rovnaku krvnu skupinu?
existuje vedecky dokaz o tom, ze je vyssia neplodnost u parov s rovnakou krvnou skupinou?

žid Baribal

na srandičky som tu predsa ja !!!!!

počúvaj datelinka, určite si si všimla, že mi imponuje inteligencia- to je vlastne jediná priorita....

Ty nepochybne inteligentná si, súdiac podľa Tvojich príspevkov, ktoré sú odborné- možno schválne, možno nie...
otázka?
vysvetli mi prosím Ťa jednu vec a síce, viem, že ak má muž a žena rovnakú krv nemôžu mať bábo, nie vždy... je to spôsobené imunoglobulínmi, lymfocytmi...
zaujímal by ma Tvoj názor?

datelinka

mila milovana neznama zena baribalovych snov aj bezsennych noci. ber na vedomie hlavne fakt, ze baribal sa tuzi zlepsit a ze popracuje na taktike, neznosti, poezii aj proze. bude tvoj minimalne tri tyzdne, ale tie tri tyzdne si ho mozes vychutnat len pre seba :-)) a potom ti zlozi piesen, nadhernu, romanticku a dojimavu piesen lasky.