Co cvicite???

zuzic

kuzel sebavedomie ti nechyba:)) ale neberem ti to mozes byt velmi fesny:)
fenix ale ono mi tie brusaky asi aj tak nepomozu ked ja potebujem zhodit a nie spevnit nie? zvysit co? ja som rada ze vobe cnieco do seba dam nie este nieco zvysovat:)
lost hladala som a nic poriadne som nenasla:( ale este skusim hladat dakujem vam

lost

zuzic - no pomahat by malo, este som neskusal, teda len raz ,ale to bolo take ze maximalne hardcore 20 minut, bezny clovek nema sancu vytrvat :D
ale musia byt aj take ze lahsie cviky :)

fenix1

zuzic,zuzic
ved o spravnom chudnuti som toho popisal strasne vela,iba kardio ta zbavi tuku.
co sa tyka brusakov
das si lytka na postel tak,aby lytko a stehno zvierali pravy uhol.das si ruky na prsia a vydychom sa dvihnes tak,aby panva bola na zemi a lopatky vo vzduchu.ide o velmi maly pohyb a stale ako cvicis musis mat lopatky vo vzduchu.ziadne tahanie hlavy a pod.
treba cvicit v seriach,cize das si napr.30,ides posilovat nieco ine a zasa sa vratis k brusakom.vzdy musis precvicit aj opacny sval,cize chrbat a takto to plati o kazdom svale,biceps-triceps a pod.

kuzel

zuzic ty si bveres k srdcu tu nespravnu cast prispevku to ze nespravne cvicis tie brusaky bolo na okraj dolezite je ze chod do posilky no a k tym brusakom este teda aj mas na bruchu sunky tak to brusakmi nezhodis urcite a cvicia sa nejako do polovice nad zemou az ku kolenam a ruky maj za hlavou,a nwm teda ako to robis ale musis sa tahat ku kolenam bruchom vobec si pomahat napr. ze sa vysvihavas a chod vazne do tej poslilky tam je to najlepsie viem co hovorim :) teda snad keby si videla moju figuru odpadnes ze aky fesi .-)

zuzic

apač nemyslim si ze som moc tucna ale jednoducho chcem byt ina chcem dat trocha z brucha, myslim ze na vysku 164 cm je 59 dost:(
severiane: schudnut!
kuzel waaaaaaaa a pokial?:))