Kde si dnes najst chlapa..

Príspevok v téme: Kde si dnes najst chlapa..
Simona2010

Obcas nad tym tak rozmyslam .. Idem na diskoteku , tam sa mi zda ze pokial baba nema vystrih po kolena suknicku nad kolena, peroxid dlhe vlasy , tak dotycny si ju ani nevsimne. Idem s niekym na rande z netu , nakoniec zistim ze ten clovek je celkom iny ako sa zdal .Takze zase nic. Obcas si pripadam ako priesvitna. Ved nie som ani najskaredsia, si aspon myslim teda no . Zas aby ste si nemysleli ze som namyslena koza :D Ale ked idem tak po ulici a vidim ako sa baba vedie s chalanom ktory je sympatak tak si tak po myslim ze do kelu kde ta ponho prisla:) Kde dnes najst inteligentneho rozumneho , sympatickeho chlapa, bez silackych reci. Bez cigarety a piva v ruke bez 5 cm hrubej retaze okolo krku .. Chcem vela?? Preco sa doteraz zaujimali o mna len presne takí akí mne nevyhovovali .. Ci uz povahovo alebo aj vyzorovo. Proste ked mi ten clovek nie je sympaticky tak sa nepremozem . Kazdy mame nejake kriteria .. Co ocakavame , alebo ako by mal cca vyzerat:) Akoze ja nedramatizujem mam len tesne pred 19 tkou ale.. Co si o to myslite?? :)

beskyd

lost, ked sa hlada baba, vzdy treba vylucit BA kraj, to je prvorada zasada:) ludia ma nepocuvaju a pak hladaju ihlu v kope sena a cuduju sa ze ju nevedia najst:))

lost

ALE KEDY?! ste si nasli partnera cez pokec?

Dnes som tam naohdou zakopol, a co som si dal BA/TT kraj, tak 9z10 su take divne, aspon podla fotiek, vyzeraju, no, cenovka chyba :D

1z20 ma deti bez otca

1z40 by stala za kratkodoby vztah podla profilu

a posladne 1/40 je zadana :D

kym tam niekoho najdem v dnesnej dobe, uz budem stsary dedo :D

ariame

myslim ze v dnesnej dob je to najjednoduhsie a najrychlejsie cez internet. Spoznala som tak kopec ludi, a nemozem sa stazovat, vacsinou tak priemerne ok. samozrejme treba si vediet vybrat, a akonahle mi niekto pripada divny, prestanem komunikovat, je tam aj vela podvodnikov a uchylov.
ked je clovek v praci od rana do vecera, a nechodieva do klubov, tak asi ani inu moznost nema...

tiez sa obcas divim, kde su vsetci schopni chlapi, a ti ktorym sa pacim za nezaujimaju mna...no asi je to aj moja chyba, lebo mam prilis vysoke kriteria:)

adka25

s mojim priatelom som sa stretla na Pokeci takze urcite by ste to mali skusit. Ja som tiez nikdy neverila ze sa to da...a vidite da sa.

moonlight

ako nic,,,problem napr. ja nemam s tym spoznat kopu uzasnych ludkov, typkov, muzov, a spoko...no vsetkych beriem skor ako kamosov, neviem radsej, bo akosi sa bojim sklamania, asi to je v tom..bojim sa co bude ked sa zamilujem, bojim sa ci ma dana osoba bude skutocne lubim, ci to nie je len pretvarka,ci len to aby ma cim skor dostal..ci ma bude lubit taku aka som...hmm....problemom mi,m je asi len to ze zoznamit, a brat ich ako kamosov, to sa zvlada, ale ked dojde na city, vsetko sa to zamota, aja nevim jak sa spravat, co robit, nerobit, bo vtedy mi na tom cloveku velmi zacne zalezat...hmm...a nasledne proste ti typci akosi ochladnu....fu nevim..proste mam strach posunut to cele dalej..abo nevim jak?....vase nazory..dikes...

beskyd

pridavam sa, ten pokec by som tak nezatracoval. nehovorim ze prvy na koho natrafite bude zrovna nejaky superman ale da sa aj tam najst kvalitny clovek. ja som tiez spoznal uzasnu babu na pokeci, ziadna pipka. nehovorim ze na prvy krat.. alebo na desiaty, ale da sa:))) urcite lepsie ako hladat si babu tu v blave:))

smejka524

pocahontas22 vies kde som ja stretla toho inteligentneho,mileho chapaveho chalana s dobrym srdieckom??, Na pokeci..... :)) Niekedy staci len nabrat odvahu ;-)