Kde si dnes najst chlapa..

Príspevok v téme: Kde si dnes najst chlapa..
Simona2010

Obcas nad tym tak rozmyslam .. Idem na diskoteku , tam sa mi zda ze pokial baba nema vystrih po kolena suknicku nad kolena, peroxid dlhe vlasy , tak dotycny si ju ani nevsimne. Idem s niekym na rande z netu , nakoniec zistim ze ten clovek je celkom iny ako sa zdal .Takze zase nic. Obcas si pripadam ako priesvitna. Ved nie som ani najskaredsia, si aspon myslim teda no . Zas aby ste si nemysleli ze som namyslena koza :D Ale ked idem tak po ulici a vidim ako sa baba vedie s chalanom ktory je sympatak tak si tak po myslim ze do kelu kde ta ponho prisla:) Kde dnes najst inteligentneho rozumneho , sympatickeho chlapa, bez silackych reci. Bez cigarety a piva v ruke bez 5 cm hrubej retaze okolo krku .. Chcem vela?? Preco sa doteraz zaujimali o mna len presne takí akí mne nevyhovovali .. Ci uz povahovo alebo aj vyzorovo. Proste ked mi ten clovek nie je sympaticky tak sa nepremozem . Kazdy mame nejake kriteria .. Co ocakavame , alebo ako by mal cca vyzerat:) Akoze ja nedramatizujem mam len tesne pred 19 tkou ale.. Co si o to myslite?? :)

simona2010

no ved mozno mi raz ten spravni skrizi cestu ..:) ja uz fakt neviem , obcas mam taky pocit ze nikdy nikto nebude :(

Kubes

presne súhlasím s kolegom nižšie, mám 23 ale priateľku by som si na diskotéke ani v bare nájsť nechcel. Skôr je to o náhodných miestach a slečny sú ešte vo výhode, pretože je zvykom aby muž oslovil ženu, čo veľké percento tých mužov typu ktorých hľadáš nedokáže pre trému a podobne. Keď teda nejakého takého uvidíš tak sa na neho usmej a trošku mu s tým pomôž ;) Ja mám tiež podobné kritériá výberu u žien a tiež to nieje ľahké nejakú takú nájsť a keď takú nájdem tak má partnera s hrubou reťazou na krku ;)

daniel45

Precital som si to tu cele, a napisem moj nazor. Podla mna, najst si partnera na diskoteke alebo na internete sa moc neda. Mozno je par ludi co si toho svojho naslo na nete, ale podla mna je to mizive percento. A diskoteky...aspon tu u nas, tam su same decka ktore nerozmyslaju mozgom, ale sa spravaju podla toho, co urcuje moda a doba...an tu disku potompodla mna uz len ked si toho partnera clovek najde ze sa treba zajst zabavit, ale hladat tam normalny plnohodnotny vztah...to asi nie, mozno tak mesacne pobavenie, co ja osobne povazujem za kravinu. Takze podla mna si clovek toho svojho partnera najde skor na tych najnepravdepodobnejsich miestach, ako bolo na zaciatku pisane, napr. v obchode, v skole, napr v cakarni u lekara...proste je vela miest a sanci. Dufam ze vam moj nazor nepripada nejak divny vzhladom na to ez mam 19 rokov a vacsina mojich rovesnikov a aj kamaratov sa chodi len skaredo povedane "kurvit" .