Oriflame kremy

ivanka_83

to akoze vsetko co si citam, musi byt automaticky na nete?ja si kupujem snad vsetky casopisy pre zeny.a v ktorom to bolo, tak to si nespomeniem.kupujem bazar, cosmopolitan, svet zeny, burda, marianne, elle...fakt neviem.asi si ma nepochopila.u nas je vetsinou viac povolene, nez v zahranici.preto sa u nas moze predavat to, co v zahranici nie.tym zahranicim myslim vyspele staty.a preco som sa registrovala?pretoze ma pani doslova prinutila.nechcela mi to predat za plnu, ze to by bolo divne.chcela som tu kozmetiku vyskusat.niesom spokojna a od prveho nakupu som uz dalsie vyrobky nenakupovala.a nechapem co ta trapi podnet k mojej registracii.no rozhodne som nechcela predavat.som bola worldtym u herbalife, partner bol narodny tym u aquelbohemia.takze schopnosti mam ale chut nie.dakujem.

levicaaaaa

mimochodm, mi vysvetli na čo si sa teda v Oriflame registrovala , keď tak neznášaš ich kozmetiku :D šak to je proti zdravému rozumu... :D

levicaaaaa

hovorím, mladá a zatrpknutá :D

ak by Oriflame nespĺňal naše (slovenské) normy, nemohol by sa tu predávať...
veď ani Garnier, Nivea, Balea, Dove, a pod. nie sú slovenské značky, obsahujú presne to isté čo aj Oriflame a nikto z nich ešte neumrel :D

s tým plastom, neviem prečo by som ti mala protirečiť, šak ja viem, že to tak je...

a k tým nákladom, každá firma sa snaží mať minimálne náklady aby mohla mať vysoký zisk...
ale neboj sa, nulové náklady to nebudú :D

a ešte by som bola rada, keby si mi sem hodila link, kde si čítala tie výsledky testov krémov na vrásky, rada si to pozriem aj ja, nech som zas o niečo múdrejšia :))

ivanka_83

nesmies zabudnut na to, ze co povoluju nase normy a zakony, nemusia povolovat ten svedske.citala som si vysledky testov kremov na vrasky od najdrahsich az po najlacnejsie.vysledky nulove.ja nepoukazujem na kremy na vrasky ale na kozmetiku oriflame.nieje chemia ako chemia.to mas ako s plastom.bud je panensky-ten drahsi, alebo reciklovany-ten lacny.a neprotirec, moj partner s tym robi.a co sa tyka kozmetiky, jasne, ze vsetko ma v sebe chemiu, ale kazda znacka ma ine naklady.oriflame ma nulove, alebo halierove s vyrobou.to si radsej dam na tvar indulonu.aj ked to ja skutocne nemusim

levicaaaaa

a k tomu Švédsku...vo Švédsku tá firma vznikla, vo Švédsku má hlavnú centrálu, vo Švédsku má továrne (aj inde po svete)...takže asi tak...

levicaaaaa

ivanka: a ktorá kozmetika taká nie je??? krémy na vrásky... pozri, ono žiadny krém na zrelú pleť ju nevyhladí tak že budeš mať pleť ako 20 ročná. ide len o to, aby tie vrásky ďalej nepostupovali TAK RÝCHLO ako by postupovali bez krému. tak funguje KAŽDÝ krém, nie len oriflame. čo sa týka chémie...ako inak by si ten krém chcela vyrobiť??? zase nevyprávaj, ako keby oriflame bola jediná kozmetika, ktorá používa chémiu do svojich výrobkov. nehovorím, ja tiež nie som so všetkým spokojná, ale aby som to celé zatratila a pritom nevyskúšala??? tak zas taká nie som...

ivanka_83

a ked mi tvrdi manazrke, ze kremy proti starnutiu su super, tak sa mi chce pri pohlade na jej plet zasmiat.sice ju ma cistu, vysmiatu.ale kremy na vrasky bud nepouziva alebo nefunguju.obidve moznosti mi davaju dost informacii o serioznosti pravdivosti.

ivanka_83

a co maju zo svedska?som zaregistrovana a ked sa pozrem na zlavy, minus provize a este chce firma zarobit, minus naklady ktore ta firma ma, tak mi vyjde nulova vyrobna hodnota.tak mi povedz co je na nej kvalitne.zakladom kazdej kozmetiky je voda.dalej chemia.nechala som sa prehovorit, zaregistrovala, utratila peniaze.prisla domov, vyskusala a hroze.nieze to smrdi, ale aj to neucinkuje tak, ako slubuju.to ten avon je lepsi.

levicaaaaa

ivanka :D to ti kto povedal, že zo Švédska majú len názov? :D :D :D

chémia je to taká istá ako všetky ostatné kozmetiky...