1.1.2010 KTO IDE SO MNOU SCHUDNUT? ;)

tucnalucy

Ja si tiez myslim,ze ak ma niekto 60kg a 170cm,ze absolutne nemusi chudnut a uz nehovorim ak ma niekto 55-50kg.
Suhlasim s Tebou 8ala8. Ja meriam 168cm a vazim 70kg a moj ciel je 64kg.

8ala8

joj ked tu tu tak čítam ved už sa tu aj nájde niekto kto ozaj potrebuje chudnúť? bo nechápem ale 50 kg babenka ked chce chudnúť ved to je choré. ja sa pridávam a mne fakt schudnúť treba. ja mam 168 cm a 78 kg. to je už vaha pri ktorej chudnúť treba a nie 59 či 60.

liana841

Ja sa tiez pripajam,mam 168 cm a podla dnesnej vahy 64 kg, poctivo cvicim 3krat do tyzdna vo fitnesscentre a ked tam niesom,tak doma na stac. bycikli po 15 minut a moja strava je dost zdrava...a vaha nejde dole...ciel je 56 kg

lili8

sade8, ja mam ten obycajny steper, slapem na nom asi tak hodinu,...,ty mas aky?:)mne vzdy velmi pomaha pohyb, cvicim dovtedy, kym sa poriadne nespotim a potom sup pod sprchu... vecer jem len do 18 hod.

lili8

tiez sa pridavam, zlenivela som cez sviatky, a na steper som nabehla az dnes, vazim sice len 46kg, a trosku by to chcelo zhodit z bruska...u mna to nieje az taky problem, len prekonat tu lenivost a zacat cvicit...

jaLENja

Nie je toto zle zaradená téma? Nemalo to ísť do Chudnutie, diéta? :)
Keď sme pri tom, ja by som chcela pribrať, neviete poradiť? :)
A zase 55 kg a 151 cm, to je myslím si, že v norme, tak skús len cvičiť a vytvarovať miesta, ktoré chceš, nemusíš hneď chudnúť, váhu máš v pohode.