kolko ma zena dierok??

Príspevok v téme: kolko ma zena dierok??
elanana

no, viem ze to bude zniet ako velmi cudna otazka, ale zena ma 2 alebo 3 dierky?
lebo ked som mala este nejakych 12 rokov moja starsia sestra mi tvrdila ze zeny maju 3 dierky( tu ktorou cikaju, tu ktorou kakaju a este medzi nimi jednu na suloz)
no a teraz po niekolkych rokoch som si na to spomenula a nejako sa mi to nezda....
viem ze to znie ako velmi hlupa otazka ale pytam sa fakt vazne.
dakujem

DR.Kundo

mila pisatelka,mohol bi som ti to rozpisovat cele strany a strany na tvoju otazku,ale asi bude najlepsie ked ti to nazorne vysvetlim..samozrejme na figurine!!!pre potreby osobneho vysetrenia mozem odporucit skuseneho gynekologa,mojho dobreho znameho PhDrNZ,omara petriciusa...pre viac info sa pitajte na Dr.kundo@Gmail.com

macka26

mentoruj na inom piesocku... urazat len preto, ze nechapem ako to druhy myslel, velmi jednoduche... a ubezpecujem ta, ze moj muz to pcha presne tam kam ma.

macka26

ja som pisala o dierkach sluziacich na suloz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! s tym ze dierka ktorou sa cika nesluzi na suloz

[zruseny17]

mila macka,otazka znela ci ma zena 2 alebo 3 dierky...nie kolko mame otvorov na suloz...tak sa ukludni,precitaj si este raz otazku a radsej aj viackrat po sebe...kazda zena ma dierky tri-to je odpoved na otazku ktoru sa pyta zakladatelka temy...