4.1.2010 - Kto sa pridá na 90-dňovku?

Príspevok v téme: 4.1.2010 - Kto sa pridá na 90-dňovku?
Mery244

ahojte! Minulý rok som držala 90-dňovú rozliš.diétu. Podarilo sa mi schudnúť 12kíl, ale z toho som už nejakých 4-5 pribrala. RAda by som to opäť napravila! ale rada by som to držala s niekym, s kým by som vydržala, kto ma nakopne keď budú tie slabé chvílky a naopak! :)) Tak čo, pridáte sa niekto? budem rada!
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

Barb 26

Jaha dakujem, to som rada, kedze sa casto stravujem mimo domu, tak by to bolo dost komplikovane, super..:-)
A ako si na tom?

Jaha

barb 26: mala by si mat to iste,ale kludne si mozes dat aj zeleninku iba.....aj ja niekedy ked nestiham,tak robim toto iste:-)..vela stastia..inak budeme mat narovnako dni,ja mam zajtra taktiez bielkovinovy den:-)

Barb 26

Ahojte,
poradíte mi niekto prosím? Musí sa jesť na večeru to isté, čo na obed? Je to nevyhnutné??
Ďakujeeem :-)
PS: začínam od zajtra...

fitneska

Pohodový dníček všetkým zúčastneným. Včetkým patrí pochvala, lebo okrem toho, že vnímajú svoju hmotnosť aj niečos ňou robia a nedívajú sa pasívne do zrkadla, nediskutujú o tom, že aj so smiechu a vody priberajú. Ja jem máličko, ale asi každé 2-3hodiny. 1/2 banánu a 1/2bieleho nesladeného jogurtu a také tie smiešne porcie..1.dníček na to nikdy nezabudnem, som pila iba šťavu z grepov a citrónov. Prečistil sa mi tráviaci systém a ďaľšie dníčky som pojedala malé porcie ovocia, zeleninky, Najviac ma tešilo, že do posilňovne nechodia iba mladé a vytrénované, ale aj také ako ja. Tréner bol veľmi ukecaný a všetko mi vysvetľoval a fandil mi. Zvykla som si naň ako na rannú kávičku. A bez rannnej rozcvičky ani nejdem do práce.10min.ma nemôže zabiť!Prečo by som sa nezasmiala??..Smiech predlžuje život, tak sa dožijem možno konca sveta...

bara017

Ahojte:) vidim, ze tu drzite 90 dnovu dietu.. mam otazku, pri tejto 90 dnovej sa je iba 3x do dna? Ranajky, obed, vecera? Dakujem