4.1.2010 - Kto sa pridá na 90-dňovku?

Príspevok v téme: 4.1.2010 - Kto sa pridá na 90-dňovku?
Mery244

ahojte! Minulý rok som držala 90-dňovú rozliš.diétu. Podarilo sa mi schudnúť 12kíl, ale z toho som už nejakých 4-5 pribrala. RAda by som to opäť napravila! ale rada by som to držala s niekym, s kým by som vydržala, kto ma nakopne keď budú tie slabé chvílky a naopak! :)) Tak čo, pridáte sa niekto? budem rada!
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

Jaha

este som zabudla....ak vam chutieva pocas bielkovinovych,skrobovych a vitaminovych dni sladke a nemozete si dat...naozaj,skuste ten jablcny ocot....ja si ho davam od zaciatku diety a aj na uhlohydratovy mi velmi nechuti sladke....drzte/drzme sa!!...papa a dajte o sebe vediet co a ako:)

Jaha

majka___
Maji,ako pokracujes s dietou?.. este si stale na ryzi?...uz ti presli tazkosti?...inak s tym vyhadzanim som mala aj ja problem...no ja som ho mala hned aj vyrieseny..boli to ranajky....ked je citrusove ovocie velmi postriekane,tak sa to nejako na mne odzrkadli..takze ja jedavam jablka zo zahrady a doma susene slivky a jablcka...

Jaha

EVENTUALITA-skus jablcny ocot-je jedno ci tekuty,alebo tabletky..aj ja si ho davam vzdy pred ranajkami.

a tie zemiaciky si ocistene nakrajam,dam na plech,podlejem vodou,pridam asi 1,5pl oleja...a necham ich piect sa...upecene ich papavam s pikantnym kecupom...

vysku a vahu vam niekedy tento tyzden napisem,ja som sa nemerala totizto:-)

rurka

eventualita: problemy s velkou poznam, skus nejaky caj napr. Lietajuca lastovicka, pijava sa pri dietach a pomaha s vyprazdnovanim. Moja mam atiez ma take problemy a rano si dava aloe, mozno aj to by pomohlo.

eventualita

Počúvajte baby ja mam teraz 8 deň ale aj napriek tomu že pijem 2l vody denne, a papam pravidelne... nechodim na vecko ako mi bolo sľubované že každý deň. myslím na veľku... poraďte.
inak myslim si že aj to bol dôvod môjho pribratia

Jaha

Baby,vcera vecer som porusila,dala som si piskotky s mliekom...akoze no hroza!...ale od dnes normalne drzim dalej,ako keby nic....som mala pecene zemiaciky..zajtra si spravim osuch z 3.dna...kedze teraz mesiac pribuda,tak sa nebudem ani vazit,ved netreba to prehanat...inak cez vikendy strasne vela cvicim....nataham aj vyse 100km na stacionarnom....koncim,majte sa a drzte sa!!papa

Jaha

Baby,vcera vecer som porusila,dala som si piskotky s mliekom...akoze no hroza!...ale od dnes normalne drzim dalej,ako keby nic....som mala pecene zemiaciky..zajtra si spravim osuch z 3.dna...kedze teraz mesiac pribuda,tak sa nebudem ani vazit,ved netreba to prehanat...inak cez vikendy strasne vela cvicim....nataham aj vyse 100km na stacionarnom....koncim,majte sa a drzte sa!!papa