4.1.2010 - Kto sa pridá na 90-dňovku?

Príspevok v téme: 4.1.2010 - Kto sa pridá na 90-dňovku?
Mery244

ahojte! Minulý rok som držala 90-dňovú rozliš.diétu. Podarilo sa mi schudnúť 12kíl, ale z toho som už nejakých 4-5 pribrala. RAda by som to opäť napravila! ale rada by som to držala s niekym, s kým by som vydržala, kto ma nakopne keď budú tie slabé chvílky a naopak! :)) Tak čo, pridáte sa niekto? budem rada!
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

eventualita

Jaha
gratulujem ti ja mam dnes 8 deň a vôbec necítim zmenu ohľadom vizoru. akurat sa citim fyzicky dobre. závidim ti.

eventualita

Jaha
gratulujem ti ja mam dnes 8 deň a vôbec necítim zmenu ohľadom vizoru. akurat sa citim fyzicky dobre. závidim ti.

majka__

NATAPETA,
vyhadzala som sa z citrusoveho ovocia (mam na neho alergiu, co som nevedela) - banany som jedla, potom som vypila dzus (takze aj z toho). vyhadzali sa mi take nepekne flaky na tvary aj "vyrazky" na tele. takze tak asi. ale dnes som uz opat zacala s tou dietkou. zjedla som rybku s kapustou a 1 celozrnne pecivo. no a poobede idem cvicit. cize v podstate ten 1 den bola prestavka...

cicusa03

ahojte baby, tak ja sa k vam pridavam oddnes...mam 180 cm a vazim 83 kg..chcela by som to dat na tych 65...drzala som tuto dietu pred rokom..za pat tyzdnov som schudla devat kil...potom som ju uz nedrzala, isli vianoce :D ale co som sa cudovala, pocas vianoc i isli este dve kila dolu aj ked som sa prezierala...

natapeta2

Caute, tak ja som mala mat vcera ovocny den, ale nedalo sa.... dnes pokracujem normalne, mam 13 den a schudla som 2 kg. Cvicim aspon 4 krat do tyzdna, tak uz citim aj nejake to spevnenie *:)

Majka uz si zistila z coho si sa vyhadzala?

majka__

ja pocas 16-tich dni diety som schudla 3 kg. si dobra, ked tebe islo 5 kg. ja sa chcem k diete vratit, ale tak teraz budem papat ryzu iba... :-)

majka__

od zajtra budem musiet prerusit dietu. nedala som si velky prehresok, nejde o to. ale dnes som sa vysypala z nejakych potravin a neviem z coho. cize musim si dat ryzovu dietu. takze zajtra cista ryza. a o take 2 dni budem v tejto diete pokracovat. ta som zvedava no...