ženy,ako Vám vyhovieť?

Príspevok v téme: ženy,ako Vám vyhovieť?
beznadejny:D

Ako Vám vyhovieť ženy,to sa snáď pýta každý muž sám seba. Mám dievča,ktoré strašne milujem.Je pre mna naozaj všetkým, oddane ju lubim,znamena pre mna naozaj velmi vela a naozaj nič viac ma nevie urobiť štastnym ako jej štastie a jej usmev a ked sa ma dobre. Casto na nu myslim, a zaujimam sa o jej problemy. Jej postoj :
- vadi jej ked som stale nanu mylí
- vadi jej ze pre mna tolko znamena
- vadi jej ze sa malo hadam
- vadi jej ze sa neviem nahnevat
- vadi jej ze som nanu trochu viac naviazany
atd.
Preco zeny proste maju viac radi muzov, ktori su k nim hnusny,ktory si ich nevsimaju , ktori ich podvadzaju na kazdom kroku alebo sa mylim?
Povedala,ze nesom chlap,ze sa jej neviem vzopriet a ze som stale nanu sladky a nema co na mne lubit,co som trochu nepochopil. O co vam vlastne ide, to mam byt k nej hnusny,zabudnut na jej narodeniny,2 dni sa neozvat,v piatok si vypit podviezt ju ci co ?

bbbr

beznadejny:D : neviem ci este sledujes tuto diskusiu, ja len ti chcem povedat ze nie si sam, sme dvaja=) ja mam priatelku, ktora je na tom podobne. Drobny rozdiel je v tom, ze to nehovori az tak otvorene ze by chcela aby som bol na nu niekedy zly, ale vidno to na jej spravani, ze ako ma vnima, ako sa sprava atd. Ja som vsak na tom predsa len trochu horsie v tom, ze ked sa snazim byt nezny a pozorny tak akoby som podla neh ja bol nudny, nechlapsky a mekky, a ked si poviem ze postupne sa zmenim a aj na nu zvysim hlas, pri hadke ked uz je toho na mna vela tak sa otocim a chcem ist a pod. tak som podla nej zase hnusny a kruty a chce ma takeho aky som bol (teda mekkeho) a tak to ide dookola.

elsa5.5

beznádejný,všetkého vela škodí,skutočne nemáme radi mužov ktorý sú k nám hnusný,alebo nás podvádzajú to kto ti povedal?očakáva od teba aby si jej povedal svoj názor,tak sa konečne vschop a povedz jej presne to isté čo tu píšeš,čo zasa vadí tebe,ale kľudne zvýš hlas,lebo ona to potrebuje,odíd,ozvi sa až na druhý deň,je si s tebou dosť istá a vôbec si ťa neváži,keby sa popálila tak by si uvedomila čo má,daj jej ten pocit neistoty,ale s mierou.

vsevedka

Posielat ju "niekam" skutocne neprospeje, rovnako ako keby si sa jej tyzden neozval. Len skus byt proste asertivnejsi, teda ty predsa ked vidis na nej nejake chyby, tak jej ich tiez vytkni, nekric, nehulakaj nikdy na nu, ale ak si ty chces nieco presadit, kludne mozes trochu zvysit hlas. Snaz sa o rozbitie stereotypu a skus urobit nieco, co by od teba proste necakala, snaz sa byt mozno i sexualne pritazlivejsi-zmen nieco v tvojom satniku, ci kup si balzam ci vodu po holeni s novou pritazlivou vonou.

Ona si je tebou moc ista a to pre nu nie je atraktivne, vobec ti nepomoze, ked budes na nej visiet ocami a stale ju bombardovat esmeskami, ci mailami, telefonatmi. Ono je potrebne i to, ale povedala by som - vsetko s mierou. Ked ona bude mat ten pocit, ze si moc (prepac za vyraz) vlezly, strati o teba zaujem.

Janulik33

Beznadejny,
nie je pravda, ze teraz su v mode ine typy chlapov ako si ty.
Ide o to, ze niektore baby akoby nevedeli co chcu. Clovek si obycajne zacne vazit to co ma, az ked o to pride. Tvoja draha zrejme potrebuje priucku v podobe chlapa, kt. jej obcas jednu pri**be, pride domov poriadne spity a prichyti ho v posteli s inou. Potom si uvedomi aky poklad v Tebe mala ALE, ty uz dufam budes ojimat taku, kt. si Ta naozaj zasluzi a bude Tvoje city opatovat na urovni a s ktorou budes stastny.
Chapem, ze ju lubis ale zamysli sa nad tym, ci v tomto vztahu netrpis a ci vobec ma buducnost.
Prajem Ti, nech si to skoro uvedomis...

llll

mozno tu niekto so mnou nebude suhlasit no naj s takou je rozist sa s nou ! ja svoju milujem dam jej aj modre z neba a aj ked si niekedy nerozumieme tak ako si vedia nerozumiet len muz a zena :D tak sa hrozne milujeme lebo vieme co je dolezite a vieme ze sme pre seba stvoreny skratka to citis

Tajo1

beznadejný

zbytočne to riešiš, ja som bol rovnaký, ako ty,...... nie sme v tejto dobe v móde,už to bolo aj popísané,ja som sa mohol pre moju drahú aj rozkrájať, aj tak hladala niečo úplne iné, aj keď doteraz neviem čo, je to všetko zložité, bol som vychovaný v slušnej rodine, kde bolo a aj je plno lásky, porozumenia a podobne, a myslel som si, že toto posolstvo budem aj ja ďalej posielať, v mojom prípade mojej ex, ale nestalo sa tak, čo už...

pita

Tvoja mila ma psychicke problemy. S tym nic nespravis. Snaz sa riesit tie svoje, a tym ju budes inspirovat, aby riesila aj ona tie svoje. Viac urobit nemozes, jedine ukoncit vztah.

tvoj%tatko

prijeb jej obcas len tak ze ty co robis a bude ti zobat z ruky je to typ co otec mlatil matku a to ona povazuje za prejav lasky nic zle nespravis ver mi

to one

Milý Beznádejný, ešte pravdepodobne nemáš veľa skúseností so vzťahmi a si mladý. Je potrebné , aby si sa pozeral na tieto veci viac z racionálneho ako emocionálneho hľadiska. No ale zbytočne ti tu budem dávať rady, pretože láska je slepá a väčšina ľudí si musí tieto záležitosti prežiť na vlastnej koži. Ale zapamätaj si porekadlo, ktoré raz nejaký múdry človek vyslovil a ktoré sa ti v budúcnosti zíde " Nič netrvá večne, ani láska k jednej slečne."