ženy,ako Vám vyhovieť?

Príspevok v téme: ženy,ako Vám vyhovieť?
beznadejny:D

Ako Vám vyhovieť ženy,to sa snáď pýta každý muž sám seba. Mám dievča,ktoré strašne milujem.Je pre mna naozaj všetkým, oddane ju lubim,znamena pre mna naozaj velmi vela a naozaj nič viac ma nevie urobiť štastnym ako jej štastie a jej usmev a ked sa ma dobre. Casto na nu myslim, a zaujimam sa o jej problemy. Jej postoj :
- vadi jej ked som stale nanu mylí
- vadi jej ze pre mna tolko znamena
- vadi jej ze sa malo hadam
- vadi jej ze sa neviem nahnevat
- vadi jej ze som nanu trochu viac naviazany
atd.
Preco zeny proste maju viac radi muzov, ktori su k nim hnusny,ktory si ich nevsimaju , ktori ich podvadzaju na kazdom kroku alebo sa mylim?
Povedala,ze nesom chlap,ze sa jej neviem vzopriet a ze som stale nanu sladky a nema co na mne lubit,co som trochu nepochopil. O co vam vlastne ide, to mam byt k nej hnusny,zabudnut na jej narodeniny,2 dni sa neozvat,v piatok si vypit podviezt ju ci co ?

uhlie

Tym si netrap hlavu. Zeny maju potrebu z nejakeho dovodu sa stale lutovat. Ak si na nu dobry, tak sa zena lutuje, ze sa nemoze pri tebe realizovat. Ak si na nu zly, tak sa zena lutuje, ze ma tazky zivot. Ak si nieco medzi tym, tak sa zena lutuje ze ju nemas rad, lebo si ju nedostatocne vsimas. Musis to striedat , ale tak aby si to nevsimla a aby to jej mozog nestacil spracovavat. Ale pozor na to, aby sa nezacala lutovat, ze ma naladoveho muza.

rony26

suhlasim s poslednymi prispevkami...ako kontrolovat sa ci nedavam az prilis vela lasky, to uz mi pride extremne aj na tak pohnutu dobu ako je teraz...a vacsinou mam taky pocit, ze sa radi aby sa nikto kvoli nikomu nemenil, ze o to vo vztahu ide aby mal jeden druheho rad takeho aky je...a tu sa zrazu davaju absurdne rady typu "pohadaj sa s nou" a pod....fakt sa nemen, nemas preco...a mimochodom, nech je to trochu vyvazene, co tak keby bola ona trochu milsia a davala ti viac najavo svoje city? preco by si len ty mal nieco menit?

paca

presne tak,chalani maju pravdu co napisala.nemen sa daruj svoju povahu inej zene,ktora bude nesmierne za to vdacna:-)ver mi,som zena a je vela zien co to potrebuju:-)

paca

ja ti to poviem takto.napr,toto co som si precitala,tak ma to vzalo,pretoze ja som z tych zien co to potrebuju.vies,to mas tak,ako ked sa muzi lisia medzi sebou tym,ze jeden je grazel a druhy je ten mily.u zenach je to tak tiez.jedna je viac taka,ze jej to lezie na nervy a druha taka,ze to chce pocut aj kazdy den,to slovo milujem ta.zalezi aj kolko ma rokov,pretoze pubertiacky su take ze sa im po case zhnusi tym,ze si moc na nu pricuceny.ja mam 23 a ja to skor potrebujem aby bol pri mne pricuceny

beznadejny:D

ne ale ako ide oto,ze to neje nic tazke,a viem,ze sa musim zmenit,ci prinej,ci pri inej,proste ja sa uz musim prekonat,lebo budem trpiet nadalej vo vztahoch ako do teraz.Kazda ma odjebala,ju si nepustim ale nejde len o vztahy myslim,ze aj tak medzi ludske vztahy vseobecne