čo jesť namiesto chleba?

fenix1

dookola to tu pisem,ze pokial nemas vecer ziadnu aktivitu,nemali by sa jest sacharidy,lebo sa nemaju ako spalit,cize telo ich ulozi do zasob

zemlicka

Ovocie nemozem jest vecer? :(((((
lebo ja zjem hroozne vela jablk alebo pomarancov ked som hladna :(.
A keby tak, ´tak ani jedno jablko+jeden pomaranc nemozem vecer?
dik

chudnuca:)

Ja papam na veceru daku bielkovinu, bud tvaroh, mozarellu, tuniaka, cottyg... je to najlepsie. Hlavne si nedavaj ovocie, od toho sa pribera, to papaj do obeda. Snad som ti pomohla.

zemlicka

Dakujem, za rady, komentare. No nevynecham teda pecivo uplne, budem sa snazit jest teda celozrnne, grahamove... Ale nie kazdy den. No len neviem, urcite na ranajky budem jest pecivo, len neviem co s vecerou. Istu dobu som zacala jest polievky-ale z nich som taktiez hladna, no a kedze chodim spavat min. o 12tej, tak ked mi od 9 skvrka v zaludku, to nie je moc prijemne :(.
Vy co jedavate na veceru?
dakujem

chudnuca:)

ahoj zemlicka, ja napr. nejem vobec biele pecivo, podla mna to nie je zdrave. Ale ked chces inu volbu, tak skus celozrnne toasty z lidla volaju sa Wolkorn take modre, priesvitne balenia maju. To ked zjes 2 s niecim tak sa napapas a k tomu budes aj zdravo jest. Alebo hocico celozrnne je dobre, ale zasa nie privela. Ja sa snazim tieto vyrobky jest najma rano.

kiarus

tak fajn .. tak si prosim ako vysvetlis to ze ked potrebovala moja svokra schudnut do siat na svadbu a len som jej nadhodila nech skusi nejes ten cas chlieb a papa maces .ze mozno jej to pomoze.. a ked schudla ako to vysvetlis ? nahoda ? a jedla vsetko ostatne ako dovtedy len pecivo nie.. no ktovie mozno to bol zazrak vsakze .. to ze prestane jest pecivo nic zleho neurobi.. to keby sme mali rozoberat vsetko jedlo tak asi ostane ani nie 10 percent co je akoze zdrave ... potrebujeme hocico aj esencialne mastne kyselny napriklad co su v maslach rastilnnych a keby ludia vedeli ze je to obycajny humus a nie ziadne maslo .. tiez by to nejedeli ..

nelik

tessy ano viem ze to neni dobre, ved preto sa ucim opet jest aj chlebik a ine :) len tolko som tym chcela povedat ze to nie je o tom ze "chleba je zly" a ze ho nemusi vyhadzovat z jedalnicka, pretoze aj s nim sa da krasne schudnut :)