Čistiaca kozmetika na tvár

Príspevok v téme: Čistiaca kozmetika na tvár
ch

Neviete mi niekto poradiť, ktorá čistiaca kozmetika nevysušuje pleť? Teraz používam Garnier PureActive, ale som po nej neuveriteľne suchý. Keby ste mi vedeli poradiť nejakú normálnu, bežne dostupnú z drogérie. Alebo ak máte skúsenosti so značkami AB, Dermacol, L´oreál, Nivea, Balea. Vopred ďakujem za názory.

Marika17

Jarkaa som rada že si si našla tú správnu kozmetiku na tvoju pleť :-).
Myslím si, že o to nám tu všetkým ide. A ja som ju pre seba a syna našla :-)!

jarkaa55555

ja som tuto kozmetiku tiez pouzivala a vobec sa mi po nej akne nezlepsilo. skor naopak. mala som po nej plet zapalenu . ani hydratacne kremy mi nepomahali.. proste zbytocne vyhodene peniaze. teraz pouzivam la roche, ktore si objednavam z internetu, lebo neviem kde sa to da zohnat a som s tym naozaj spokojna

Marika17

Ahoj Jedna, som rada, že nie som sama čo tuto kozmetiku pozná. Ja som vo svojich príspevkoch nikdy netvrdila, že je to zázrak a že to musí zabrať na akné u každého tak ako u môjho syna! Všetko závisí od typu pleti. Možno u tvojej dcérky je potrebné tento krémik kombinovať s iným hydratačným alebo nejakým olejčekom.
Počula som ,že je na hlbkovú hydratáciu na mastnú pleť dobrý mandľový olej. Mňa tá značka veľmi oslovila zložením, vôňou a cenou tak som sa chcela podeliť aj s ostatnými o dobrú skúsenosť.

jedna

Marika antiakne radu z Natura House pouziva aj moja dcera, ale treba povedat, ze ziadny zazrak to nie je. a uz vobec nie na suchu plet. dcera ma tiez supinatu, ale ten krem jej plet nehydratuje dostatocne.

elen00000

Prosím Vas a kde ste kupili tu kozmetiku ANTI ACNE......popozerala som cely internet a jedine inter.obchod Haureka ho ma,,,...a co z toho jje najlepsie na mastnu a aknekoznu plet??...dakujem za radu

Ch

lepšie byť sušienka z Duac gelu a Eclaranu ako z Roaccutanu.. Ale však čo. pre krásu treba trpieť:)). Nie anjelik??:))

anjelik9

mne sa praveže vyhadzuje tvar preto že ked som prestala chodiť ku kožnej lebo som mala peknu plet ani jedna vyrazka tak som dopouživala veci čo som od nej mala a začala sa mi mastiť plet ucpavat pory z toho sa mi spravili take biele podkožne a to sa mi zapaluje takže si to pomaličky vytlačam čo sa mi derie na povrch a preto použivam take veci aby sa mi tvar nezapalovala aby som tam nemala veeelku červenu bolavu vyrazku a nemala potom flakatu celu tvar a teraz k nej zase chodim ale kombinujem to s mojim vlastnym rozumom bo ona by zo mna spravila susienku jak tuto s ch =)

ch

A ja mám leni problém práve s tým vysušovaním. takže pre mňa mydlo asi radšej nie. ale tak poradili mi tu a už viem čo a ako. Možno kde som robil chybu. Zajtra sa chystám do drogérie a lekárne, tak si kúpim všetko nové a začnem odznova.

lenkaa123456

a mne kozna na umyvanie pleti odporucila detske mydlo. trocha mi to vysusovalo tak som ho pouzivala skor vecer ako rano