Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vaginalny orgazmus

Dilaila

Najnovsie studie potvrdili, ze zensky orgazmus sa nedeli na klitoralny a vaginalny. Zeny su schopne dosiahnut orgazmus LEN cez klitoris.

Monulilinka

Z mojej vlastnej skúsenosti - s bývalymi som vaginálny orgazmus vôbec ale vôbec nemala, bola som z toho troška zúfala, ale zrazu som stretla muža svojho srdca a všetko sa zmenilo... sama nechápem aké divy so mnou dokáže robiť....zažívam orgazmy jedna radosť.. počas milovania ich mám aj šesť aj viac....možno je to fakt len v partnerovi.. záleží od neho koľko ti chce dať a nemyslí na seba... môjmu priateľovi robí veľkú radosť ked ma dokáže tak nádherne spraviť... a nezáleží mu na seba aby čo najrýchlejšie bol urobený.. to nie... a ešte záleží od ženy aká je uvolnená.... tak držím palce :) treba skúšať

5ka555

ja som tiez doteraz nezazila vaginalny orgazmus, dievcata okolo mna sa stale dusovali ze pre ne to nie je problem...stale som nad tym rozmyslala a reci typu ze ked nedokazete mat vaginalny ograzmus tak vas chlap necha lebo vas nevie spravit su blbost, rovnako ako chlapi ziju v mylnej predstave ze tie pred vami pri nom orgasmus mali. 90 percent zien ktorych som sa na to pytala mi povedali ze casto predstieraju orgazmus no a naco to je dobre? chlap si mysli ze je hrdina a zena z toho nema nic lebo jej nezostava nic ine ako predstierat stale dookola a dufat ze raz sa to podari kym ju to neprestane bavit a povie si ze asi je cas vymenit ho. takze ja to uz neriesim a hadam sa podari :)

AdamKrt

ketrin614: intenzivne a rytmicke silne tlacenie v malom intervale na bod G. Najlahsie to ide prstami, ked to robi partner, ale po dobrom vydrazdeni to zazijes kludne aj pri styku.

ketrin614

milujem mudrcov muzov:-)mam 38r a doteraz som zazila len klitorisalny orgazmus,staci mi to ku stastiu,ale ak ma niekto normalnu radu ,celkom rada si ju precitam

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.