Lubrikant Durex cherry štípe

Príspevok v téme: Lubrikant Durex cherry štípe
Carol

Ahojte, neviem, ci je to len u mna, ale tento lubrikant prvu minutu po pouziti neznesitilne stipe a pali v posve, potom to je uz v pohode. Vela ludi vsak pise, ze tento lubrikant je najlepsi, tak neviem... Mate aj vy podobnu skusenosti? Ake znacky lubrikantov odporucate z hladiska pomeru kvality, ceny a mnozstva? Vdaka.

AdamKrt

Chod do lekarne, tam maju tiez lubrikanty. Alebo do nejakeho erotickeho, intim shopu...

Inak, mozes byt alergicka na nejku zlozku lubrikantu. Neviem, ci pouzivate prezervativ. Ak nie a ani Pharmatex, tak som pocul, ze vela ludi si pochvalovalo aj detsky olejicek...

jaau

Presne viem o com hovoriis...aj mna stipal jak hovado...ale mam pocit ze to bolo preto lebo ma priatel prstoval najskor len tak na sucho....a potom ten gel stipal...ale inak ked je susulka okej,nepodrazdena tak nestipe...aspom teda ja mam takuto skusenost....ale je fakt dobry,klze to paradne...sme mali aj ten velky,co ma byt aj masazny ale to skor lepi akoby mal lybrigovat....
ja len tolko :-))

Faith

no tak tento som neskúšala čo ty, ja som skúšala durex play O, ale tak z toho som mala pocit že štípe.. o tom durex cherry som počula že je dosť nechutne sladký..:D:D

levicaaaaa

niekto, hlavne by si mal ale napísať, že pharmatex je antikoncepcia, a nie len polovicu informácie sem uviesť...