tehotensky test

Príspevok v téme: tehotensky test
katkav

Dobry den, chcela by som sa opytat ci je mozne, aby mi tehotensky test vysiel pozitivny aj ked uz tehotna neisom. Ide o to, ze nedavno mi skoncila menstruacia a to som si ymslela ze som tehotna ale ekdze bola dost silna (obsahovala aj tie kusky sliznice maternice), tak mam pocit ze islo o spontanny potrat. Ak by som si test sparvila cca 3 dni po menstracii a teda 3 dni od mozneho potratu je mozne ze som tehotna? Aj napriek tej silnej menstruacii? Chcem eln vediet ci mam v tele stale ten HCG hormon a teda ci je mozne ze test bdue pozitivny...Alebo ak s tym mate niekto skusenosti kolko dni budemmmat este zvysenu hladinu hormonov alebo teda dokedy ten test je schopny zachyti HCG hormon? A este okrem toho mi terba starsne cikat to je ais jediny tehotensky priznak co momentalne mam...Nachladnutie vylucujem a teraz neviem ci sa caste mocenie vyskytuje v rannom stadiu tehotenstva alebo az v neskorskom...mam v tom dost zmatok lebo niekde pisu tak a inde zas onak...

levicaaaaa

katkav: možnosť že si tehotná tam nie je, nakoľko si mala úplne normálnu menštruáciu... ten test si urob, veď aspon uvidíš, či si teda tehotná bola alebo nie...

katkav

taky ze ci sa mi ho oplati robit teraz alebo mam este pockat kym HCG klesne teda samozrejme AK klesne pretoze stale je tam moznost ze tehotna som

levicaaaaa

po možnom potrate to môže byť ešte niekoľko týždňov...

to, že nemávaš PMS neznamená, že si nemohla mať tento mesiac...
inak, ja ti aj tak celkom nerozumiem, tak si ten test urob a potom sa pýtaj... aký majú zmysel tieto otázky???

katkav

ano mala som tehotenske priznaky, ktore som si mimochodom vobec nevnucovala (zacala som si uvedomovat ze som zrejme tehotna az ked tych priznakov bolo fakt ze dost a neslo pritom o PMS pretoze som jednou z tych stastnejsich zien co niecim takym netrpia:))...a za druhe mala som enchraneny pohlavny styk pocas plodnych dni...to su myslim dostatocne dovody na to aby som si nieco take myslela...
a inak vobec som sa nepytala na to ci mozem byt tehotna (samozrejme ze ma zaujima aj to ale na to su testy to chapem:) )ale slo mi o to ze kolko dni po moznom potrate mam v sebe HCG.

katkav

praveze pokial som bola len na zaciatku tehotenstva (co som aj bola ak som bola tehotna) tak kludne mozem potratit bez toho aby som vedela - oplodnene vajicko sa pri najblizsej menstruacii normalne vyluci ako keby slo o normalnu menstruaciu..
aspon tak som citala :)

katkav

No mne slo hlavne o to HCG ze ako dlho sa este v tele nachadza v pripade potratu.Ze ak som bola tehotna potratila som ci musim cakat napr par dni kym mi vyjde normlane tehotensky test?