Zablokovanie tel.cisla, aby viac nevolalo

Nelyska757

tak podobnz problem mam aj ja :)
raz som sa poznala s jednym idiotom nic mi nespravil boli sme len kamarati
a zrazu mu preplo s toho ze us niesme asi to nevedel prijat nevola mi.ale od kedy mu byvala kamoska nakecala aby mi zavolal pritom dobre vie ze ho neznasam a ze sa mi hnusi uz len jeho spomenutie. Tak mi zrazu zavolal a bojim sa ze mi neda pokoj. chcela som ho zablokovat ale ako vidim nejde to. :( thak ja neviiem ine cislo mi npeomoze lebo aj thak sa mu dostane do ruk asi to zabalim odhodim mobil s simkou a odstahujem sa do Kanady. Diky za inspirovanie :(

excell

Nie je to možné, ani jeden operátor túto službu nepodporuje.Smola ale skús mu pohroziť udaním za obťažovanie a uvidíš ako to zaberie.

hermiona2

treba si na nete stiahnut do fonu aplikaciu blacklist alebo nieco podobne, ulozis tam cislo ktore ta otravuje a mas pokoj. len neviem aky mas presne telefon ci sa to bude dat...

lost

Neda sa toho otravovaca nejak udat, ze ta otravuje ?

Alebo skus napisat email na info@orange.sk popripade zavolat na 905..

Menit cislo velmi nepomoze, ak to ten otravovac znovu zisti :/

dobra vila

Caute ludia :D, no veru, dlho som tadeto nezabludila, pred sviatkami som tu bola naposledy.
S tym cislom ja vazne neviem, ale uz mi to ide na nervy, dlhodobo!! Asi sa na to vazne spytam, lebo telefonne cislo si menit nemienim, eheh. Az bude viac casu, pridem k vam na kus reci!!