tabletky + kramy

levicaaaaa

ahaaa, tak preto si taký šokovaný... njn, zatiaľ nerieš, kým neni čo... ale pre pokoj duše by si jej ten test mohol navrhnúť... veď sa to rovnako týka aj teba

rentors

vidis levica .. taky som mimo ze som napisal vtedy ze dievca .. od 15.12. som s nou enbol, sme sa rozsili .. dnes mi to povedala ze ma problem s menstruaciou a ja som dostal sok som zbledol atd

levicaaaaa

nepochopila som síce tomu "veľmi sa nemusíme"...veď je to tvoja priateľka, či nie??? ale je to jedno, hlavne sa upokoj, fakt sa to stáva, ak to užívala poctivo , neni sa čoho báť... ten test jej môžeš navrhnúť, môže si ho predsa kúpiť aj sama...

rentors

levica ja by som velmi rad ale 1) nie som v mieste kde je "druha osoba" a velmi sa nemusime navzajom. A inac keby som sa sam nezaujimal preco ma taku pateticku naladu tak mi ani nepovie ... dobre levica, dik za podrzanie, verim ze je to tak ako pises. Ja som vedel ze na zdravie.sk chodia aj nedementi ludia, lebo 3x som tu hladal radu/pomoc a seriozne a vzdy ako aj dnes napr choco_milka iba povie svoj subjektivny nazor a jemne od veci. Este raz dik levica

levicaaaaa

rentors: ale to s stáva, že vynechá menštruácia... a keď si taký nekľudný, tak sa zober, zbehni do prvej lekárne, ktorú nájdeš otvorenú, kúp tehotenský test, odnes jej ho, a spolu pozrite výsledok, a uvidíš, že bude negatívny :))

rentors

ja sa nemozem ukludnit lebo som mlady, nemam dostudovanu VS, nemam pracu som proste len student, a som prakticky bezmajetny a este k tomu mam daku dlzobu, je to akurat tak na slucku. Co sa tyka toho YAZu tak po prvom blistri mala menstruaciu na cas preto som vytrepany. Dievca mi povedalo ze vraj ked ma tabletky tak musi mat presne kramy na cas. Teraz som nasiel pribalovy letak YAZu a tam je ze "caste vedlajsie ucinky (1-10 zien zo 100) bolesť v prsníkoch, problémy s menštruáciami ako sú nepravidelné menštruácie a absencia menštruácií" . Bolest v prsnikoch mala, to mi aj sama vravela. Ale neviem preco mi nepvoedala ze konkretne toto je v pribalovom letaku spomenute. Robim sport, mam tlak 110/75 bezne a ked som sa to dozvedel mal asom 190/150 .. fakt na infarkt

levicaaaaa

rentors: to nie je "predHAK" injekcia, ale tzv. vyvolávačka (podáva sa vtedy, ak babe dlho mešká menzes)...
a ak berie YAZ nie je to nič zvláštne... pri YAZ je totiž kratšia pauza, teda 4 dňová, mohlo sa stať, že pre telo tvojej baby je to príliš krátka doba na to aby dostala menštruáciu a nakoľko na piaty deň pauzy hneď vzala tabletku z dalšieho balenia, menzes jej zrejme nestihol prísť...

sa ukľudni inak prosím ťa, veď sa nič nedeje... ak berie poctivo nemáš sa čoho báť

rentors

takze ma YAZ. Predtym ako brala YAZ mala obdobie 3 ci 4 mesiacov bez menstruacie a az po tej "predHAK" injekci mala menstruaciu a tiez s dakym malym meskanim. Musel som ist k znamemu nech mi pichne injekciu na upokojenie lebo srdce som citil v hrdle cely cas a bolo mi slabo a na odpadnutie.. strasne muky prezivam, nezelam to nikomu zazit