tabletky + kramy

levicaaaaa

ako sa volajú tie tabletky, ktoré tvoja priateľka užíva???

pri niektorých sa to totiž stáva úplne bežne... ale ak má pochybnosti, nech si spraví tehotenský test...

jaLENja

Ak sú pochybnosti, v tento čas by si mohla urobiť tehotenský test( sú také, ktoré fungujú už pri prvom dni meškania menštruácie).
Tiež záleží na tom, či náhodou nebrala nejaké iné lieky ( napr. antibiotiká), lebo tie znižujú účinky HAK.
A pri niektorom druhu antikoncepcie sa menštruácia stráca.
Prečítaj príbalový leták, poprípade volaj gynekológovi, alebo tam rovno zájdi.

Faith

jáj ..no že vraj sa aj tak môže stať.. tak treba ísť ku gynekológovi ..už dávno tam mala ísť..pokiaľ sa bojí a má pochybnosti... on jej to isto vysvetlí najlepšie..:-)

rentors

Faith - ja som to myslel tak, ze proste ze uz je daky 34ty den bez kramov. Ze cakala ich standardne s dobratim toho blistra a nema ich furt. Ze uz zacala dalsi blister pred tym idakymi dnami a menstruacia furt neprisla. Ako pochop ja som nervovo na okraji

Faith

...neviem presne ako si to myslel..pretože od poslednej tabletky ktorú holka zoberie trvá 4-5 dní kým dostane menzes.. u mňa to tak je a že vraj je to normálne.. beriem ich už vyše roka..:-) takže hlavne nestresujte.. počkajte.. tabletka po, by už aj tak isto nepomohla..a keď priateľka brala tabletky každý deň v tú istú hodinu nemá sa čoho báť..:-) mali by zabrať..:-) mne zaberajú..:-)