Svrbive vyrazky pozdlzneho tvaru.

Príspevok v téme: Svrbive vyrazky pozdlzneho tvaru.
Cibajz

Mam problem.V noci z 25na26 sa mi vyhodili svrbive vyrazky na tele v lavej zadnej casti chrbata a na lavom pleci.Hrozne to svrbelo,tak som stym zbehol na pohotovost.Tam mi predpisali Dithiaden.Preslo uz peknych par dni a nic,vyrazky su stale a ako keby to cestovalo telom.Raz sa to napriklad objavi na pleci,potom to zmizne a hned je to na spodku brucha a potom zase na hrudi.Ked sa rano zobudim,tak nic nesvrbi,ale ako nahle sa zacnem hybat,tak to zacne.Teraz napriklad to svrbi aj za uchom a na lavom stehne.Vyrazky maju tvar vypuklych pasov,su cervene a vyzaruju teplo.Nikdy som nebol na nic alergicky.Okrem toho svrbenia a vyrazok nepocitujem ziadne ine priznaky.Chcem vediet nejaku radu,ako sa toho zbavit a co to vlastne je.Dakujem

katalinka

môj syn má to isté... má zápal priedušnice a nikto to nijak nerieši(ten výsyp), vraj to nie je bakteriálne, má šetriacu stravu - bez korenín, ovocia, zeleniny, salám, mliečnych výrobkov... zázrak sa však nedeje, nezmenil si aviváž..parfém, sprcháč...

Cibajz

Nie nie jajka,to nebude ono.Tie vyrazky sa pocas dna premiestnuju z jedneho miesta na druhe.Na jednom mieste,kde pred tym boli zmiznu a neostane tam ani naznak toho a na druhom sa zase objavia.

jajka001_

a ake su velke?
keby to bolo ako stipanec od komara alebo bez viditelneho vpichu, asi 3x vacsie a silnejsie, plus to ze vzdy 2, 3 pri sebe, tak by to zodpovedalo. aj to ze to citis az ked sa prebudis. tie stipance od nich maju nejaky neutralizator, takze ich ucitis az po niekolkych hodinach. ziju v posteli, stipu len v noci. zivia sa krvou.