Problém - obezita

Príspevok v téme: Problém - obezita
Andrejočka

Ahojte, ak sa tu nájde niekto, kto chce schudnúť viac kíl, napr. ja by som potrebovala schudnúť min. 35 kg. Mohli by sme sa podporovať, vymienať si rady a nápady a chváliť sa úspechmi. My asi musíme postupovať inak, ako pri nepatrnej nadváhe, verím tomu, že sa to podariť môže. :-)

ki ki

Myslím si že zdravo sa stravovať ide ťiež som mala podobný problém s váhou nemohla som schudnúť ale podarilo sa mi to začala som sa zdravo stravovať a to je 5 krát do dňa

luciferka

Andrejocka, tak to ti gratulujem :D, si sikovna, len tak dalej.......,
vieneta, ja mam tiez doma spagetu, vysoky, chudy a pritom neustale nieco do seba pcha......., dobry metabolizmus ma....., ale nejako sa to da vydrzat..., pre mna je najhorsie ze musi varit dvojito a priatel si potom vsetko dochucuje, lebo to nemozem ochutnat, lebo ked ochutnam tak je zle, potom uz neodolam., tak to skus tak nejako......
ja mam inakk momentlne strasne vela ucenia, tak len sedim na prdeli a ucim sa a jem, aj ked sa snazim, no nie vzdy to ide,pondelok ma po uceni, tak potom to musim zase rozbehnut naplno, lebo takto ma ide porazit, ziadny pohyb, len prechadzka raz do dna...., ale nestiham inak, no co uz......, nech uz mam potom...., chcem cvicit kalanetiku, aj ked ma to nebavi, ale nic ine velmi doma nemozem, lebo by susedia pod nami asi neprezili :D a zistila som ze kusok od nas je fitko, tak sa dam na nejake cvicenie, aerobik aleboi co.....tak dufam ze naberiem odvahu sa tam vybrat

Vienetta

Milá smolka.p
ja som mala na mysli iné špagetky,nie tie čo sa jedia. Myslela som tým svojho manžela a deti,ktorý sú tak chudý.Ja vlastne ani neviem ako sa chudne a čo sa má pritom robiť,lebo som za pol roka nabrala 20kg od liekov ,ktoré som brala na pečeň a predtým som mala 58 kg.

smolka.p

Vienetta
chudnutie ma byt o pevnej voli a nie, ze musis do seba tlacit vsetko, lebo aj praci-v kuchyni tlacia..
špagetky sú ti naprd, musíš jesť hlavne bielkoviny a zeleninu, ovocie..
a ked sa hanbis ist do fitka, tak si pocvic doma..ale aj tak si myslim, ze fitko je prave nato, aby si dala sadlidko dolu a nie sa hanbila..a tu partacku si mozno najdes aj tam..
drzim palec

Andrejočka

ako sa vám darí, mne zatial dobre, akurát začínam byť trošku závislá na vážení, normálne sa musím každé ráno odvážiť, ja viem, že je to blbosť, ale sa vždy teším na váhu, či išlo niečo dole. a ešte k tej motivácií, tak ešte 1,5 kíl a doprajem si prvú odmenu. :-), prvých 5 kíl bude dole. :-) aj na to cvičenie som sa prinútila, a už aj to ma začína pomaličky baviť. denne si dám takých 30-45 minút, striedam posilovanie s aerobickom podla youtube, alebo na hejbejse.tv sú tiež super videá. včera som si dokonca urobila ovocný den, vydržala som to. a učím sa jesť aj také veci, čo som doteraz nemala rada, napr na dnes som si urobila na obed dusený rybku, čo som predtým nemala rada.

Vienetta

Ahojte kočky,ja by som tiež potrebovala zhodiť takých 25 kilečiek,ale do fitka sa hanbím ísť a s úpravou stravy je to na draka,keď robím v kuchyni a všetci len jedia a jedia. Ale hlavne asi nemám s kým chudnúť. Doma mám samé špagetky

luciferka

andrejocka, tak to je super ze si cvicila,ved ja by som sa tiez od hanby prepadla, mozno tak o 3 mesiace sa odvazit sit aj do posilky alebo niekam kde maju take kompelxne cvicenia....ja sa ucim, a som taka hladna, ze by som zjedla aj kona, ale nemozem, jaaaaaaj, to je najhorsie, ze teraz som hladna, rano vstanem uz nebudem mat chut na nic...., vzdy to tak mam, ale mam obrateny rezim, a malo spanku, tak neviem ako to poriesim......., spat ist nemozem, tak len vydrzat.....

helennka8

ahojte kocky tiez sa pripajam ja potrebujem schudnut 35 kil takisto,zacala som uz v lete a zislo zo mna asi 7 kil za tu dobu takze po vianociach sa opat treba rozhybat:))
momentalne mam pri vyske 177cm 100kg:(takze je co robit

Andrejočka

Luciferka, mamina má pravdu, tiež trošku sledujem lunárny kalendár a snažím sa podla toho niečo robiť, ale baby, dnes som už aj cvičila, na nete je vela videí, kde sa precvičuje, tak niečo už bolo dnes. :-) inak aj ja by som radšej chcela cvičiť pod dozorom, len by som asi vo fitku umrela od hanby pri tých vyšportovaných telách. ale ja som po pôrode cvičila 5x do týždna aerobic a posilnovanie, tak na striedačku podla DVD a bolo to fajn. možno ked schudnem, tak na spevnenie postavy pôjdem aj do fitka, ale teraz určite nie. rozmýšlam nad bicyklom na jar. alebo plávanie.