Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Biele zúbky:)

ivanka_83

ja som mala pastu- a uz neviem aku, a ta ma strasne stipala.mozno to bol ten signal.alebo sensodine?bratrancovi fungovala sol.ale neviem, ze ci to nenarusa sklovinu.

Stiewie

Okey, však v pohode. Ona chcela nejaké triky, tak som jej napísal čo mám overené. Či si nakúpi zubné pasty a bude skúšať je už na nej.

Stiewie

Tak napríklad tá signal White Now je najväčšia hovadina, aká môže byť. A tá sóda je v pohode ak to nepreháňaš. Však zober si, že väčšina tých bieliacich pást ju obsahuje.

ivanka_83

stiewie a si si isty, ze si nenarusujes sklovinu?su pasty, ktore otvoria pory na zube a vytiahnu to barvivo.ja mam swisdent.to je taka svajciarska a ta funguje.inak som mala aj lacnejsiu pastu a tiez to pomohlo.myslim, ze signal alebo sensodine?uz sa nepamatam, ale myslim, ze u kazdeho zaposobi nieco ine.skus sol.to je najlacnejsi sposob.a pi vodu, do ktorej vymackas citron.inak nepi kavu, colu a caj.po tom ti nic nepomoze.a este cervene vino.

Stiewie

Každé 2 týždne zhruba si po umytí zubov zubnou pastou umy ešte zuby so sódou bikarbonou. Trochu si nasyp na kefku a poriadne poumývaj zuby. Ja to robievam. ale zase nerob to často, aby si si nezničila sklovinu. Tak dvakrát do mesiaca je to v pohode:))