hľadám kamošku

Príspevok v téme: hľadám kamošku
cibiuza

čaute :D mám 21 rokov a rada by som do leta schudla nejakých 10 kíl... hľadám kamošku, s ktorou by sme si vymieňali rady a skúsenosti. môj jediný problém je, že nenávidím cvičenie a radšej budem týždeň hladná, akoby som mala cvičiť. jediný môj pohyb je v podstate, že chodievam často pešo a dávam prednosť napríklad schodom pred výťahom. kto je na tom podobne, mi môže napísať na pokeci na nick "cibiuza"

zuzic

lost ja sportujem vacsinou v lete:) celkom ma to bavi ale nejde mi to moc dobre:))) no plavanie je super aj ked som neplavala peknych par rokov:) vodne lyze hm to by som rada vyskusala...pri bangee jumpingu by som dusu vypustila to radsej nie:)) a ladove korcule su v pohode len ma nebavi chodit na stadoin tam je to nuda a jazera nezamrzaju takze nic z toho:) kolieska su lepsie aj kopa srandy pri nich:))) brat jazdi na koni pravidelne vyzera to pekne zevraj aj zabavne ale ze si musis aj rozumiet s tym konom lebo ak nevychadzate smola:))) ja mam z toho taky strach ze nikdy sa uz k nemu neprobliim:))

lost

zuzic - nooo lyze, sneh je relativne makky a niektore pady su celkom zabavne :D

ale inac existuje vela dalsich :D

este by som niekedy skusil:
plavanie, vodne lyze, potapanie, bangee jumping, korcule ladove (lebo cesty su zle :D),

este tu je taky kratsi zoznam :))

len neviem kde zhanat inspiraciu :)

ty sportujes ?

zuzic

lost lost:) co sa o tebe nedozviem:) zislo by sa mi trosku toho tvojho nadsenia pre sport:) na lyziach by som sa zabila, tennis je nuda tak uz len ten bik ostava:))