ktora si robila na svadbu svoju vlastnu vyzdobu?pls....

Príspevok v téme: ktora si robila na svadbu svoju vlastnu vyzdobu?pls....
milovna

mame mat svadbu,ale neviem co je lepsie.ci si mam zajednat na to aranzerku,alebo si mam sama to spravit?neviem kde si to mam kupit tie vsetky vyzdoby atd.mate daku stranku,kde mozem zohnat dake veci na vyzdobu?dalej by som chccela vediet ci si musim kupit aj obrusy na stoly a pohare,alebo to automaticky mi daju ti z restauracie.taketo veci vobec neviem.mohli by ste mi daktora poradit?dsakujem pekne

meggy10

urcite aranzerka ma uz nato vsetky potrebne veci ci aj na stolicky a ty by si to musela vsetko kupovat a potom by ti to iba doma zbytocne stalo a urcite mas co robit okolo seba nie aby si este robila amatersku vyzdobu.

MMMaruska

ja som za to aby ti to niekto urobil, pretože menej starostí, predsalen v svadobný den máš mať čo najmenej stresu nieto ešte výzdobu robiť, a navyše ta to podla mna v konečnom výsledku výde lacnejšie lebo ten aranžér (ak je dobrý) má prax, talent, viac možností...

lesslie

mne spravila vyzdobu restauracia v cene ...len sa sp[ytali na farbu...a doma sme si robili sami, mama nakupila tyl v kvetinarstve, a bolo..urcite to zvladnes aj sama

ivanka_83

nezabudni, ze je to hlavne o fantazii.ale ked si najmes nejake baby zo skoly, tak to vyjde lacno.skus sa popytat na umeleckej.

ivanka_83

tiez mozes urobit jeden stol a ostatne urobia zamestnanci.ale nerucim za nich..a budes mat cas?ako nevesta?take kvetiny musia byt cerstve.skus sa popytat v kvetinarstve.alebo mozes skusit niekoho zo strednej skoly.ono ja som chodila na umelecku a poviem ti, ze sice sme nemali este maturitu a neboli sme zamestnane, ale sili sme pre divadlo a ine...

sisssa--

Ja som konkretne z Nitry a ja som sa spytala na vyzdobu priamo v salone odkial som mala saty.Ale ja som si vyzdobu robila sama najprv som sa dohodla so sefkou restauracie kde som mala svadbu,Ze ako to chcem mat ,potom som si dokupila co treba a vyslo ma to urcite lacnejsie ako by mi to robili profesionali a bolo to krasne.

esty

vyzdobu ti pripravia. Aj poháre, aj obrusy.Zvyknú sa aj opýtať v akej farbe chceš mať výzdobu. Pokiaľ si z mesta. Ak z dediny, a je to v nejakom kulturáku tak už podľa dohody. Ale radšej sa priamo informuj na výzdobu. Je to bežná vec, tak sa trochu čudujem, že ti to nepovedali.