odlucenie

Príspevok v téme: odlucenie
alika

caute vsetci, mam priatela, ktory na zaciatku januara odisiel na rok do Afriky, zatial to s prestavkami zvladam celkom fajn, ale mam fazy, kedy je to fakt dost zle... je v dost rizikovej oblasti, co sa tyka chorob aj celkovej bezpecnosti...spojenie je vacsinou o nicom.tento tyzden som napr. vobec nemala o nom ziadne spravy, niekedy mam pocit, ze sa z toho zblaznim. velmi ho lubim, je to pre mna chlap na cely zivot, o tom vobec nepochybujem, o to viac je to krute. ma niekto z vas s niecim takym skusenost? ako to zvladat?

xyxy

No tak sa maj dobre. Pozeraj sa napr. na nebo a povedz mu , keď bude spojenie, aby sa aj on pozeral, dohovorte si čas.To je asi jediné, čo uvidíte obaja.Ozvem sa pozajtra večer. Smiem?

alika

ahoj xyxy, si fakt hrozne mily..:-))ved ja to len uz nejako vydrzim...aj tu samotu aj vsetko okolo, dnes som musela ist sama do banky vybavovat veci okolo hypoteky, nemam o takych veciach, ani potuchy, celkom mimo mojho fachu...ale zvladla som..clovek sa aspon trochu otuka a zisti co v nom skutocne je, to tiez nie je na zahodenie, snazim sa v tom hladat aspon taketo blbe, slabe utechy..hlavne potrebujem vediet, ze on je v poriadku, potom budem v pohode aj ja, len keby to spojemie bolo lepsie, ale ked mi rozpraval ako to tam vyzera aky zivot tam ziju ti ludia co nemaju vobec nic, tak clovek si uvedomi ako sa ma este sakramensky dobre, a ze by nemal niekedy robit z komara somara...vdaka

xyxy

Ahoj, Alika. Možno sú pokope, možno sú aj takí, ktorým odlúčenie prinesie zmenu a sú radi.Ja Ťa chápem, miluješ svojho partnera.Dnes som na Teba v práci myslel, že Ti asi málokto odpovie a že sa ozvem.Ja by som bol s nervami tiež mimo, keby moja manželka bola takto preč.Ja sa už vyplaším,len keď 10 minút mešká.Možno Ti to aspoň trošičku pomože. Ak chceš, ešte sa ozvem, napíš.

xyxy

ak Ti bude smutno, ozvi sa , na túto tému. Ak išiel dobrovoľne, tak dúfam, že ste zvážili možné riziká. Ja by som nešiel do rizikovej oblasti ani za nič. No ale to je moj názor.Prajem mu aby sa zdravý vrátil a kľudne sa ozvi.

alika

ahoj xyxy, dostal tam pracovnu ponuku, takze odisiel dobrovolne.ja nie som nejaka hysterka, ale ta neistota, ked clovek nevie, ci osoba, ktoru miluje je v poriadku je desna...vdaka

xyxy

Milá Alika, my sme takto odlúčení neboli.Verím, že máš strach.Išiel tam dobrovoľne, alebo na príkaz nadriadeného?