odlucenie

Príspevok v téme: odlucenie
alika

caute vsetci, mam priatela, ktory na zaciatku januara odisiel na rok do Afriky, zatial to s prestavkami zvladam celkom fajn, ale mam fazy, kedy je to fakt dost zle... je v dost rizikovej oblasti, co sa tyka chorob aj celkovej bezpecnosti...spojenie je vacsinou o nicom.tento tyzden som napr. vobec nemala o nom ziadne spravy, niekedy mam pocit, ze sa z toho zblaznim. velmi ho lubim, je to pre mna chlap na cely zivot, o tom vobec nepochybujem, o to viac je to krute. ma niekto z vas s niecim takym skusenost? ako to zvladat?

xyxy

No naozaj , asi ti to náladu nezlepšilo, ale to sa vás netýka, uvidíš. A keďže je zajtra ten Valentín, tak ti dám darček, aj keď to si dávajú len zamilovaní navzájom. Moj darček : to je želanie , aby sa mu tam nič nestalo a fakt to myslím úprimne.

alika

skusim si zalozit iny mail na inej stranke, nie na zozname, neviem mozno je to v tom...no co vravis na tie pribehy co sa tu nazbierali..? nie velmi pozitivne

xyxy

Ani ja, počkáme, niekedy PC blbnú, može byť chyba všelikde. Skús teraz vypnúť a zapnúť všetko, aj ja skúsim, potom napíš sem a pošlem....