Chcem babetko

Príspevok v téme: Chcem babetko
alllaaaaa

tak pride mi to trosku zvlastne,mam 21 rokov mam 3 roky priatela milujeme sa v poslednej dobe mam uz asi take 2mesiace ja neviem ako to nazvat proste neviem co sa zo mnou deje ale velmi by som cchela babetko m proste neviem co to na mna prislo ale objavil sa vo mne pocit ze cchem babetko problem je vsak v tom ze obaja s priatelom sme studenti takze v najblizsich rokoch to ani nebude ale chcem sa opytat ci mal z vas niekto niekedy taky pocit hlavne v takom veku ze 21,22 ze chce babetko prosim piste ak ma niekot skusenosti s takymi pocitmi

AdamKrt

Neter tusim v 16tich otehotnela, potratila a v 18tke znova. Potom sa jej narodilo dieta. Takze kopec 21 rocnych dievcat a i dost mladsich - mavaju uz deti. Osobne si myslim, ze je to skoro, ale to je vec nazoru. Kedze vychova dietata je zdlhava, tak by sa dalo povedat, ze skoro akykolvek cas je vhodny na dieta, pretoze za tie roky sa situacia Xkrat zmeni...

tinusska

dievca zlate, je pekné, že chces mat dieta, ale podla mna este ty si v plienkach... pises trosku ako "hotentot" a v tvojom veku, ked uz, tak by si mohla vediet, ze je to normalne.. ved si zena.... na veku nezalezi... ako ty pises, ze mas 21 - mentalne podla mna mas tak 15, tak su zeny, kt. maju 21 a mentalitou a zivotnymi skusenostami ako keby mali 30. a dieta nie je len ze MAT, ale ho hlavne VYCHOVAT....