TAM DOLE::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Príspevok v téme: TAM DOLE::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
laura 13

Ahojte všedci! Chcem sa s vani poradiť, mám taký problém že po narodení bába a je tomu už 3 rok mám depresívny stav. Mám 28 rokov a 2 až 3 krát do dňa som v sprche lebo mi vadí zápach z rodidiel. Nech sa umyjem ako chcem aj tak sa mi zdá že moja ..... zapácha a neviem si poradiť. Som čistotná a dávam si na sebe záležať ale hambím sa pred mojím manželom o ten zápach pri sexe. Poradte mi ako sa ho zbaviť. Teraz čakáme druhé bábo a je to ešte horšie lebo mám aj tehotenský výtok. ĎAKUJRM.

laura13

Ahoj, ďakujem za odpovede. Viete, neni to také hrozné. Ak manžela chytí behom dňa chuť tak mu stále odpoviem že niesom osprchovaná a tým to hasne. Nedokážem mať sex bez sprchy pred. Stále keď mu to poviem tak mi odpovie že mu nesmrdím a že ak by áno tak so mnou už nežije. Je to asi fakt v mojej hlave, že? Pááá

kicki

Ahoj... ja len, že také veci sa stávajú aj pri veľmi častom používaní mydiel s vysokým PH. Najlepšie je používať mydlá na intímnu hygienu z lekárne, a neumývať sa donemoty... a samozrejme, utekaj k MUDr.

123456

pises, ze si tehotna... mala by si vediet, ze pocas tehotenstva su zeny citlivejsie na chute a pachy... tak mozno preto tvoja precitlivelost... pokial nie je nijaky zdravotny/telesny dovod toho vytoku, tak potom je to jedine tvoj psychicky problem a mozno az obsedantna potreba sa umyvat (sice 3x za den to neni vela).... zajdi na gyndu nech ta dr. vysetri, ci ten vytok ni je prejavom ochorenia...

a este nieco... dal ti niekto najavo (manzel), ze mu vadi nejaky zapach alebo je to len cisto tvoj subjektivny pocit?