Cestovanie s kufrom?

Príspevok v téme: Cestovanie s kufrom?
andiana

Neviem sa rozhodnut, ci si kupit kufor a ak, ci investovat do drahsieho alebo vystaci aj lacnejsi z "cinaku". Byvam v inom meste ako moja rodina a raz za cas chodim na navstevu. Mam cestovnu tasku a kufor by som vyuzivala len prilezitostne, ale bojim sa koliesok. Zdolaju v pohode 10 minutovu obcas aj traslavu trasu peso kym pridem domov?

Gabriella_pp

ja za seba doporucujem stranku najkufre, kupili sme si tam komplet vybavu pred dovolenkou, a mame tie kufre neporusene uz niekolko rokov

dorota_sat

ja zo svojich skusenosti by som urcite sla do drahsieho a kvalitnejsieho. na tych lacnych sa mi vzdy nieco utrhlo.

tinusska

ak sa ti chce chodit reklamovat kazde jedno koliesko... ok.... a to sa moze stat, ze mozu z nicoho nic zrusit obchod a pod.... ja som si tiez kupila u batu za 70eur a super sa s nim ide.. nebojim sa uz tahat ani za tu vysuvaciu tyč...

Deee

suhlasim so soffou, mala som lacnejsi kufor a kolieska sa otrieskali a kufor sa kolisal, nemal ziadnu stabilitu, v lete som zainvestovala a vysolila u Batu za vacsi kufor 100 €, neviem si ho vynachvalit, pevne kolieska, tichucky chod a stabilita pri tahani, v pohode zvladnem aj narocny teren a to som v nom tahala 20 kg z dovolenky...

AdamKrt

Vyskusaj, uvidis. Znamy tiez cestoval so sportovou taskou, potom si kupit taky kufricek, co ma kolieska. Trochu sa toho bal a nevie si ho vynachvalit.

Inak, ked byvaju akcie, tak v hypermarketoch kupis taky kufrik niekedy lacnejsie, nez v "cinaku".