Myslite že nie som tehotná?

Príspevok v téme: Myslite že nie som tehotná?
jully

Brý deň.S priateľom mávame niekedy pohlavný styk taký,že zo začiatku je vo mne bez ochrany ale potom po chvíle si dá vždy kondóm.Ibaže menzes mi mešká už týždeň a stále nič.Robila som si test dnes ráno a vyšiel negatívny...a doteraz som mala cyklus celkom pravidelný,meškal najviac 2-3 dni,nikdy nie viac.Môže sa stať že mi zrazu začne vynechávať?Alebo stres?Aj keď som sa veľmi nestresovala,iba v norme.O tri dni si spravím ďaľší ale som taká vystresovaná stále...ďakujem za odpoveď.

jully

mrkvicka

no tak to sa teda fakt neboj.To by si mala nejaké príznaky :D To ja sa mám báť lebo som hlúpa že som to dovolila :( a čo si to písala že ani s kondómom sa nespravil?ale bežne sa s kondómom spraví nie?však cez kondóm nič neunikne :) heh

mrkvicka12

no aj ja som mala len na zaciatku nechraneny do mna sa ani s kondomom nespravil.....ale bojim sa kvapociek :( ale sa nechapem coho sa bojim ked mam normalen menstruaciu a uz by som bola skoro v 6 mesiaci :/......a po tej vyvolavacke mas cas a u doktorky si bola a vedela, ze uz nieco bolo tak sa naozaj neboj

jully

mrkvicka

ale ja som mala chránený či?Mala som nechránený len máličko...:D a podľa mňa keby sa to stalo skôr ako toho 28 či kedy tak tie testy by mi to snáď ukázali...a predsa ani plodné dni som nemala...a on povedal že ani vzrušený nejak extra nebol...že on vie kedy si má dať ten kondóm už...tak dúfam že on všetko tak správne vie...a vie aj to že menštruácia mi príde tak na 4,5,až 7. deň po injekcií.On všetko vie.Tak ja som taká poverčivá :D Tak verím.Hm...dúfam...

jully

ale ja som mala chránený či?Mala som nechránený len máličko...:D a podľa mňa keby sa to stalo skôr ako toho 28 či kedy tak tie testy by mi to snáď ukázali...a predsa ani plodné dni som nemala...a on povedal že ani vzrušený nejak extra nebol...že on vie kedy si má dať ten kondóm už...tak dúfam že on všetko tak správne vie...a vie aj to že menštruácia mi príde tak na 4,5,až 7. deň po injekcií.On všetko vie.Tak ja som taká poverčivá :D Tak verím.Hm...dúfam...

mrkvicka12

jully
jasne ze moze....raz som tiez mala nechraneny...lenze sa ani do mna nespravil ani kvapocka nebola..teda vraj nejak extra tomu neverim ze to tak citi aj ked ot vyzera tak ze hej no to je jedno :D a potom mi meskala menstruacia ale odvtedy mam pravidelnu....

jully

mrkvicka

A ty si čo robila keď si toto isté zažívala?Ale môže ma bolieť brucho aj z tej menštruácie nie?:)

mrkvicka12

ja mam tiez 16 :)a toto som zazivala pred 5 mesiacmi :/ a stale mam nervy ze co ak :/ lebo ma pichava ale pritom mi ani zle nezvyklo byt menstruaciu mam pravidelnu...pesimista som :/....a pichat ta moze aj mozno ze si kusok nachladnuta....ved ked si bola u doktorky a vie ze si mala styk a meska ti menstruacia tak urcite y to len tak nezahodila keby nieco bolo....a bolo by ti aj zle....teraz nestresuj budes sa stresovat zajtra :) a zajtra si povedz to iste ved mas este kolko dni na ay ta vyvolavacka zabrala...

jully

hej picha ma to hockedy...ale ja si to nenahováram...vážne.Achhh...zase sa stresovať budem...naozaj je nulová možnosť?či?Inak ty máš koľko rokov?

mrkvicka12

jully
aj mne teraz pichava v podbrusku avajecniky a len vteyd ked sedim zhrbena natiahnuta a nwm ako :D takze to moze byt aj z chrbtice...picha ta to aj tak ked normalne chodis alebo si von? a moze to byt aj tym ze sa bojis a nahovaras si to podvedome alebo si to moc vsimas....to bude ok :)